Užijte si Black Friday s Orlane: 20 % sleva na pleťové a tělové produkty. Plus luxusní dar zdarma!

Francouzská kosmetika Orlane nabízí v rámci nákupního svátku Black Friday 20 % slevu na všechny pleťové a tělové produkty. Slevu můžete využít od 19. do 21. listopadu. K nákupu nad 1 190 korun získáte dárek Supradose Koncentrát Omega 3&6 nebo Kofeinový koncentrát.

Na e-shopu Orlane najdete produkty francouzské hi-tech značky s hlubokou historii přímo od výrobce. Udělejte radost sama sobě nebo chytře nakupte na pod vánoční stromeček!

S kosmetikou Orlane přichází tradice i věda

Francouzská luxusní kosmetika, která si zakládá na vývoji těch nejlepších kosmetických produktů, se proslavila prvním krémem proti vráskám na světě. Takzvaná „haute-cosmetique“ Orlane je průkopníkem v péči proti stárnutí již od roku 1947. Kombinuje přírodní principy s nejnovějšími vědeckými objevy díky dvěma laboratořím ve Francii a jednou v Japonsku.

Dvě výzkumné laboratoře se nachází poblíž města Orleans a vždy se při vývoji svých legendárních produktů inspirují novými objevy v medicíně. Třetí výzkumná laboratoř se nachází v Japonsku, což kosmetické firmě Orlane zajišťuje maximální kontrolu nad každým stádiem vývoje produktu. Každá ingredience je vybírána s maximální péčí, mistrovsky zpracována a dávkována pro dosažení požadovaných účinků. S kosmetikou Orlane jste tak ve správných rukou.

Black Friday s Orlane. Co za kosmetiku vybrat?

3. místo v Cosmopolitan Beauty Awards 2021