KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ

Kosmetická ošetření ORLANE zahrnují nejnovější postupy revitalizace pleti: odvádějí toxiny z pokožky, čistí, zvlhčují, zpevňují, okysličují, vyživují, zjemňují a uvolňují pleť, a tím optimalizují poslední vědecké inovace našich zkrášlujících produktů. Všechna ORLANE ošetření se nyní skládají i ze speciální masáže B21 za použití séra B21 Extraordinaire. Exkluzivní přístup INSTITUTU ORLANE vychází z umění revitalizovat pokožku a umožnit jí obnovení jejích původních vlastností. Každá procedura v INSTITUTU ORLANE PRAHA nabízí uvolňující a příjemně strávené chvíle v luxusním prostředí s dokonale provedeným ošetřením pleti v trvání od 30 do 90 minut.

 A jak u nás vše probíhá? Po stanovení přesné diagnózy dokážeme nabídnout zákazníkovi unikátní sérum – komplex B21, jež je nově zakomponováno do všech ošetření ORLANE, ve spojení se specifickou metodou přizpůsobenou individuálním potřebám klienta.

.
.
.
.
MOISTURIZING(30 min)2.500 Kč
Posilňuje a obnovuje dehydratovanou pokožku.

 

L’ANTI-FATIGUE (90 min)2.750 Kč
Komplexní ošetření pleti, její posílení a detoxikace, dokáže odstranit všechny stopy únavy a dodá pokožce novou energii.

 

FERMETÉ FIRMING TREATMENT(90 min)2.750 Kč
Institut Orlane odhalil tajemství mladého vzhledu! Tato procedura tonizuje a vyhlazuje pleť a remodeluje kontury obličeje.

 

ANTIRIDES TREATMENT (90 min)2.750 Kč
Ošetření obnovuje objem pleti, viditelně vyhlazuje a vyrovnává pleť pro její hluboce zářivý, revitalizovaný a vypnutý vzhled.

 

MICROPEELING3.600 Kč
Hloubkové šetření pokožky, které ji dodá okamžitý komfort.

 

MICROPEELING 5 SESSIONS15.600 Kč

 

ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ

 

PURIYING TREATMENT(60 min)2.150 Kč
Čistá pleť je základem její krásy. Nabízíme hloubkové čistění pleti. Ošetření zanechá pleť čistou, svěží a vyváženou.

 

OLIGO TREATMENT(60 min)2.300 Kč
Program pro vitalitu a zklidnění citlivé pokožky.

 

EYE TREATMENT(30 min)700 Kč
Procedura určená pro jemné oční okolí, která okamžitě osvěží váš vzhled.

 

EXPRESS TREATMENT(30 min)1.500 Kč
JUNIOR OŠETŘENÍ(45 – 75 min)1.250–1.650 Kč