LPG ALLIANCE – ošetření ENDERMOLOGIE® BODY & FACE

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVÉ EXKLUZIVNÍ OŠETŘENÍ V INSTITUTU ORLANE PRAHA

Být spokojený se svým tělem znamená být spokojený sám se sebou! Při inteligentní stimulaci dokáže Vaše pleť a Vaše postava projít neuvěřitelnými proměnami.

Nový přístroj LPG Alliance je vybaven inovovanou patentovanou hlavicí s motorizovaným válečkem a klapkou. V kombinaci se synchronizovaným sekvenčním podtlakem mechanicky stimuluje a aktivuje pokožku ve všech jejich vrstvách. Pro klienty přináší ještě příjemnější a účinnější ošetření s výsledky již od 3. návštěvy. Přístroj je vždy nastaven na míru každému klientovi a podle typu pokožky či problémových partií.

 • Cíleně eliminuje lokalizovaný rezistentní tuk
 • Přirozeně obnovuje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyalurované
 • Pokožku zpevňuje a vyhlazuje efekt pomerančové kůže (celulitidy)

Vyzkoušejte nový omlazující a zeštíhlující účinek přístroje LPG CELLU M6.

CELOTĚLOVÉ OŠETŘENÍ1.500 Kč
BALÍČEK 10 OŠETŘENÍ13.000 Kč
OŠETŘENÍ OBLIČEJE A KRKU1.300 Kč
OŠETŘENÍ OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU1.500 Kč
SPEICÁLNÍ OVERAL K TĚLOVÉMU OŠETŘENÍ800 Kč

VYSOCE ÚČINNÁ NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE ENDERMOLOGIE® BODY

Jak zhubnout a získat dokonalejší postavu? Přestože snadná odpověď neexistuje, je jasné, že zdravá strava a pohyb jsou prověřené základy, jak tohoto cíle dosáhnout.

Nicméně zcela zásadním pomocníkem na vaší cestě k vysněným křivkám může být unikátní technika ENDERMOLOGIE®Jde o unikátní patentovanou metodu, která je schopna odbourávat rezistentní tuk odolný vůči fyzickému cvičení a dietám. Díky ní je možné uvolnit i tuk usazený pod nejsvrchnější vrstvou pokožky, který nelze odstranit ani liposukcí.

Co je to ENDERMOLOGIE®?

ENDERMOLOGIE® BODY aktivuje tukové buňky skrze jejich beta receptory a spouští současně lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) – zpevňuje pokožku, rozbíjí uložené tukové zásoby, vyhlazuje dolíčky v kůži a zvyšuje výměnu tekutin – zabere na místech, kde cvičení ani dieta nestačí. Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku – je speciálně vyvinutá technologie z endermologie, která nabízí vědecky prokázané řešení pro problematická místa. Pomáhá tam, kde se usazuje tuk a ochabuje pokožka – aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky). Tím dojde k zeštíhlení, zpevnění a vytvarování postavy na určených partiích – jde o lokalizované ošetření, které se provádí výhradně patentovanými přístroji LPG.

INSTITUT ORLANE PRAHA exkluzivně provádí  ENDERMOLOGIE® BODY & FACE s inovativním LPG přístrojem poslední generace Cellu M6® ALLIANCE LAB SPA, který je pro lepší komfort integrovaný do designového lehátka.

LPG přístroj Cellu M6® ALLIANCE LAB SPA aktivuje kožní buňky a obnovuje jejich činnost jedinečnou patentovanou biostimulační metodou ENDERMOLOGIE® BODY & FACE (kombinace nastavitelného podtlaku – vakua – a řízeného „ROLL“ úchopu ošetřující hlavice), vše je podpořeno také relaxační péčí.

Patentovaná biostimulační technika LPG ENDERMOLOGIE® se využívá v odborné terapii již 33 let, stále se vyvíjí ve spolupráci s nejlepšími světovými specialisty oborů fyzioterapie, dermatologie a estetické medicíny.

Výsledky LPG ENDERMOLOGIE® byly prokázány 148 odbornými studiemi (www.lpgmedical.com).

✓ Studiemi prokázáno: +80% kyseliny hyaluronové/ +46 % elastinu/ +21% vyhlazení vrásek/ +23% zpevnění pokožky

 

 • ENDERMOLOGIE® BODY vychází z principu fyzioterapeutických praktik, je neinvazivní a příjemná. LPG přístroj během jednoho ošetření působí na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém velmi efektivně. Metodou ENDERMOLOGIE® se prokazatelně aktivuje lipolýza (štěpení tuků o 70 %) a současně se obnovuje činnost fibroblastů (buňky mládí), kůži se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo pro přirozený anti-aging. ENDERMOLOGIE® nabízí efektivní a bezbolestný způsob léčby celulitidy, zpevnění a modelaci těla, odstraňování tuku v problémových partiích, lymfatické masáže a další ošetření „na míru“ zákazníka.
  • Jedna procedura trvá 40 minut
  • Doporučený počet ošetření pro viditelný výsledek: 5 – 10

 

 • ENDERMOLOGIE® FACE – cílená biostimulace jemné pleti (partie obličeje a dekoltu) pomocí speciální Ergolift hlavice aktivuje přirozenou tvorbu základních látek pro omlazení – nový vlastní kolagen, elastin a kyselina hyaluronová –viditelný efekt nastává již po jednom ošetření.
  • Jedna procedura trvá 35 minut
  • Doporučený počet ošetření pro viditelný výsledek: 5–10

 

KONZULTUJTE S NÁMI VHODNÝ TERMÍN NÁVŠTĚVY INSTITUTU ORLANE PRAHA
NA TELEFONNÍM ČÍSLE +420 725 722 118.

Naše recepční vám ochotně odpoví na vaše dotazy a následně pro vás rezervuje dohodnutý termín.

NERADI TELEFONUJETE? NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ

Podívejte se na naše další produkty pro péči o tělo na Orlanecz.com.