ORLANE PROCEDURY

ORLANE, znamená krásu, dokonalou svěže a mladě vypadající pleť, ale také relaxaci a odpočinek. Naše exkluzivní ošetření pleti odbornými technikami jsou známé svým speciálním přístupem, který garantuje pouze značka ORLANE. Poskytují trvalou a hlubokou revitalizaci všech životně důležitých funkcí pokožky jedinečnou stimulací obličejových partií. Ošetření se skládají z manuálních technik a ošetření pomocí speciálních přístrojů, které zlepšují a prodlužují výsledný efekt.

V naší nabídce procedur máme unikátní rituál pro nejnáročnější klienty ROYAL Facial, exkluzivní kosmetické ošetření B21 Extraordinaire Facial a unikátní službu All in One.

„Uvědomujeme si, že v dnešní době je čas velmi důležitou komoditou, ženy by si ale měly najít chvilku na to, nechat se rozmazlovat, proto v našem institutu nabízíme službu all in one, kdy může klientka během jednoho časového úseku absolvovat až tři ošetření najednou a užít si manikúru, pedikúru i kosmetické ošetření pleti v naprostém soukromí, říká Ivana Zachová, ředitelka INSTITUTU ORLANE PRAHA.