Black Friday s Orlane: 5 kosmetických produktů, které se vyplatí

Od 19.  do 21. listopadu si můžete se speciálním kódem užívat 20 % slevy na všechny pleťové a tělové produkty. Francouzská kosmetika Orlane, která se vyznačuje přívlastkem haute cosmetique dává během Černého pátku šanci pořídit si luxusní kosmetiku založenou na přírodních zdrojích, ale také na vědeckém výzkumu. Co se vyplatí pořídit si na e-shopu Orlane?

B 21 je nejúčinnější boj proti vráskám

Luxusní kosmetická řada, za kterou stojí historie. B21 proslavila francouzskou firmu Orlane po celém světě. Boj s vráskami nebyl nikdy kvalitnější a ucelenější. B 21 působí na dlouhověkost buněk přímo v jejich srdci. Obnovuje jejich energii a základní mechanismy mladé pleti. Zlepšuje konstrukci pleti zevnitř a potlačuje všechny znaky stárnutí.

Konturovací krém na paže může vyhrát i u vás

Nadnárodní soutěž Cosmopolitan Beauty Awards 2021 letos vybrala ty nejlepší kosmetické přípravky na trhu. Cosmopolitan nechává rozhodovat čtenářky a čtenáře o tom, s jakými kosmetickými produkty mají ty nejlepší zkušenosti. Pro šestý ročník prestižní beauty soutěže byly vybrány mezi ty nejlepší produkty i kosmetické přípravky Orlane. Na třetím místě se umístil Konturovací krém na paže Orlane.

3. místo v Cosmopolitan Beauty Awards 2021

Francouzská kosmetická značka se kromě boje za krásnou pleť soustředí i na kosmetiku tělovou. Vynikající výsledky má například SOS Zeštíhlující péče, kterou můžete získat ve speciální nabídce.

Hydralane SOS Double hydratační krém zachrání suchou pleť

Dalším produktem francouzské značky je hydratační přípravek, který u žen vyvolává nadšené reakce hned po pár použitích. Speciálně u těch, které mají suchou pleť. Hydralane zaručí hloubkovou a efektivní výživu díky různě velkým molekulám kyseliny hyaluronové. Díky němu dochází k okamžité hydrataci pleti, zpevnění kontur a pleť je vitální na první pohled.

Hydralane SOS Double hydratační krém
Hydralane SOS Double hydratační krém

Na e-shopu Orlane najdete i speciální nabídku Hydralane jako dárkový set.

Maska Anagenese supluje čtrnáctidenní dovolenou 

O této obličejové masce se to opravdu proslýchá. Kosmetičky ji milují dokonce tak, že ji míchají s make-upem. Anagenese totiž dokáže rozzářit pleť jako máloco. Intenzivní maska vyhladí a rozjasní pleť již po 10 minutách. Účinně působí proti všem nežádoucím projevům stárnutí pleti. Odborníci doporučují používat ji dvakrát až třikrát týdně.

Užijte si Black Friday na e-shopu Orlane!