Péče o pleť na míru: Supradose má nové balení a větší množství za výhodnější cenu

Kosmetická péče na míru, to je nové balení přípravků Supradose od francouzské značky Orlane. Oblíbené koncentráty jako je Vitamin C, kyselina hyalurovaná nebo kolagenový koncentrát najdete ve skleněné lahvičce s kapátkem. Zasáhněte proti neduhům pleti cíleně a účinně.

Co je to koncentrát? Cílená péče na míru

Úspěšná produktová řada Supradose navazuje na světový kosmetický trend používání koncentrátů jednotlivých účinných látek, které se zařadí do pravidelné rutiny v péči o pleť.

Pečlivě vybraný koncentrát dokáže s jednou významnou složkou jako je například Vitamin C nebo kyselina hyalurovaná dodat rychle a cíleně to, co vaše pleť momentálně potřebuje.

Pokud je tedy vaše pleť unavená nebo zašedlá a v zimním období touží rozzářit, je nejlepší šáhnout po Supradose Vitamin C. V každé kapce tohoto koncentrátu najdete 0,2 mg čisté aktivní látky, která přinese výsledky rychleji než sérum či krém.

Nové balení Supradose najdete v Institut Orlane Praha
Nové balení Supradose najdete exkluzivně v Institut Orlane Praha

Supradose má vylepšené balení za výhodnější cenu

Nové balení Supradose s praktickým kapátkem přináší dvojnásobné množství za výhodnější cenu. Koncentráty mají pozoruhodné účinky na pleť, i když přicházíte s jakýmkoliv požadavkem.

Jedná se o první řadu doplňků na míru, která upraví vaši péči o pleť podle potřeby každé pokožky, ročního období nebo věku. Koncentráty Supradose v novém balení najdete exkluzivně pouze v Institut Orlane Praha.

Potřebujete rozzářit pleť? Použijte Supradose Koncentrát Vitamin C

Pokud vaše pleť potřebuje rozzářit, šáhněte bez rozpaků po Vitaminu C. Pleťový koncentrát Supradose obohacený o vitamín C dodává pleti energii, viditelně ji oživuje a rozjasňuje. Vitamin C účinně revitalizuje unavenou pleť. Vitamin C je cenným zdrojem energie pro tělo i pokožku, má schopnost podpořit a zvýšit energetický metabolismus. Nezaměnitelným přínosem jsou antioxidační účinky, schopnost rozzářit povadlou pleť a eliminovat nežádoucí pigmentaci. Více se dozvíte na e-shop Orlane.

Vaše suchá pleť touží po hydrataci? Využijte Supradose Hyalurovaný Koncentrát

Pokud trpíte na suchou pleť, kyselina hyalurovaná je jasná volba. Čistý koncentrát Supradose s kyselinou hyaluronovou pleť hydratuje, zpevňuje a vyhlazuje vrásky. Dokonale a hloubkově hydratuje pleť, dodává ji svěžest, pružnost a působí proti vráskám. Je ideální volbou vždy, když cítíme, že je pleť napnutá a podrážděná. V jedné kapce koncentrátu najdete 0,40 mg účinné látky.

Chcete předejít povadlé pleti? Vyzkoušejte kúru se Supradose Kolagenovým koncentrátem

Pleťový koncentrát Supradose s kolagenem svádí úspěšný boj proti stárnutí pleti, ztrátě objemu a povadání. Orlane Supradose Kolagenový koncentrát proti stárnutí je vhodný pro všechny ženy od třiceti let, kdy se pozvolna snižuje produkce kolagenu. Tato omlazující péče zlepšuje pevnost a zvyšuje hustotu pokožky a dokonale tvaruje kontury pleti. Dopřejte své pleti 28 denní kúru s viditelnými účinky proti stárnutí. V každé kapce najdete 1,8 mg kolagenu. Více se dozvíte na e-shop Orlane.