Konturovací krém na paže Orlane získal 3. místo v prestižní Cosmopolitan Beauty Awards 2021

Kosmetická soutěž Cosmopolitan Beauty Awards 2021 je pořádaná po celém světě. Nadnárodní soutěž vybírá nejlepší kosmetické přípravky na trhu a nechává rozhodovat čtenářky a čtenáře o tom, s jakými kosmetickými produkty mají ty nejlepší zkušenosti. Pro šestý ročník prestižní beauty soutěže byly vybrány mezi ty nejlepší produkty i kosmetické přípravky Orlane.

3. místo v Cosmopolitan Beauty Awards 2021

 

Třetí místo za péči o tělo

Tělový Konturovací krém na paže Orlane (Refining Arm Cream) získal třetí místo v kategorii zvané Péče o tělo. A není se čemu divit, Konturovací krém na paže je luxusní zaměření hi-tech značky Orlane, která ve třech světových laboratořích produkuje kosmetické produtky na té nejvyšší úrovni.

Jak pomáhá konturovací krém na paže Orlane?

Ochablé paže jsou ve zralém věku každé ženy další místo, o které se musí starat. Paže jsou ale problematickou partií jako pozadí nebo spodní bříško. Pokud s tím chce žena bojovat, dá to hodně práce! Kromě posilování tricepsů a dostatečné hydrataci ruku v ruce s bohatou stravou na bílkoviny, je to pořád velká dřina!

Tělový konturovací Krém na paže Orlane

Tělový konturovací krém na paže Orlane je součástí speciální zpevňující péče o ochablou pokožku. S jeho pomocí získáte zpět krásné a pevné paže. Kromě toho, že čistí a filtruje tkáň, zabraňuje tvorbě mastných kyselin. Pečuje o kolagenová vlákna a napomáhá obnovovat hustotu mezibuněčného pojiva. Stimuluje buňky pokožky a jejich energetický potenciál.

Jaké další kosmetické produkty Orlane soutěžily v Cosmopolitan Beauty Awards 2021?

Do prestižní mezinárodní soutěže byly dohromady vybrány čtyři produkty francouzské značky Orlane, která se zabývá hi-tech kosmetickou péčí. Jaké produkty čtenáři a čtenářky z šuplíku Orlane vybraly?