Blog: Trendy v manikúře  

 

 

Na jaře sledujeme trendy. Nejen ty, které určují módní návrháři, ale také ty, které milují a definují make-up artisté. Jaké byste si pro nadcházející sezonu měla pořídit drápky?

Neměla jsem ráda nalakované nehty. Pak jsem zjistila, že je třeba nafotit nějaké fotografie, kde bude moje ruka hrát hlavní roli, a najednou jsem pochopila, že bez laku vypadají moje ruce poněkud – nahé. Faktem je, že nejvíc jsem se zamilovala do červené klasiky, která je nadčasová a stále trendy, jsou ale i ženy, které mají rády nehty upravené, ale ne tak výrazné – v nude odstínu. Jiné ženy mají rády styl, který je lehce provokativní. Jenže: není tak důležité, co se líbí vám, ale co se bude nosit a jaký je pro nadcházející trend určen styl. Nebo je to přesně naopak?

Jestli máte trochu odvahy a nevadí vám, když budete ke svým drápkům poutat pozornost, zkuste se inspirovat influencery a vsaďte na neonově růžovou, kterou jako první vynesla Hailey Bieber. Navíc výraznou barvu doplnila ještě o třpytky a sama tvrdí, že když je růžová barvou sezony, pak jsou nehty místem, kde by tato barva chybět rozhodně neměla. A to i když jinak milujete černou od hlavy až k patě. Za pravdu jí dávají influenceři, kteří tento odstín volí stále častěji. A vypadá skvěle.

Dalším trendem, který si na jaře určitě užijete, jsou pastelové odstíny. Nechápete, že byste si měla na ruce aplikovat pastelově žlutou, zelenou či lila barvičku? Jakákoliv jarní tónina je vítaná. Také si můžete nakoupit barviček víc a mít každý nehtík jinak barevný. Nebo o to samé požádat nehtovou specialistku.

To by ale možné nebylo, kdyby se ti, kdo trendy ukazují, nemohli chlubit skvělou manikúrou prováděnou na zdravých nehtech. Vsaďte na výživové doplňky, které vám pomohou dostat nehty do kondice, používejte nehtové zábaly a olejíčky.

Co takhle udělat první krok a objednat se právě teď do INSTITUTU Orlane? Já už zvedám telefon…

Foto: Pexels.com, Karolina Grabowska