Blog: SOS

Ano, když mám pleť v nepořádku, volám námořnický signál o pomoc a moje dcery přesně vědí, co mi mají podat. Hydralane SOS Double

Nevím, jak vy, ale já zkrátka miluju technické vymoženosti a dvoufázový přípravek výše zmíněný mezi ně rozhodně patří. Fascinuje mě technologie, kdy je třeba, aby jednotlivé účinné složky byly odděleny od sebe, a spojí se teprve tehdy, když použijete pumpičku a na hřbetu ruky si z nich vytvoříte krém, který následně nanesete na obličej. Navíc nádherně voní – a funguje. Ale abych se neopakovala, dovolte mi tenhle zázrak představit vědecky.

Hydralane SOS Double je dokonalým pomocníkem nejen při pobytu v extrémních podmínkách, jeho dvojnásobná síla se ale hodí i při denním užití. První fáze: Díky různě velkým molekulám kyseliny hyaluronové je pleť vyživena nejen na povrchu, ale i v hlubokých vrstvách kůže. Druhá fáze: Přidáním jojobového a koriandrového oleje do krému je zajištěna 24hodinová hydratace. Kombinace olejů s krémem způsobí zadržování vlhkosti uvnitř pleti. Unikátní dvousložková péče pro velmi suchou pleť nebo pro pleť vystavenou náročným klimatickým podmínkám (chlad, ostrý vítr, klimatizace…).

Myslím si, že právě tenhle přípravek by neměl chybět v koupelně žádné ženy, která sedí celé dny v klimatizované kanceláři, případně pravidelně a za všech povětrnostních podmínek venčí své psy. V neposlední řadě je skvělým pomocníkem pro všechny party queens, které potřebují i po večírku vypadat – jednoduše úchvatně.

Jistě, můžete sázet na přípravky, které vám vnucuje reklama, vyzkoušejte ale stejně jako já tenhle bílo-modrý zázrak. Kyselinu hyaluronovou obohacenou o kombinaci olejů, která v tom správném poměru dokáže zázraky.

Mimochodem: Moje kamarádka tvrdí, že díky tomu, jak skvělou pleť díky tomuto přípravku má, našla konečně pana Božského. Jiná zase prý díky dokonale se tvářící pleti povýšila v práci a jiná – ale to se sem snad ani nehodí.

Jedno je ale jisté. Perfektní přípravek, na který nedám dopustit, už znáte. Jaký milujete z řady Orlane vy a proč?

Za mě je jasné, že Hydralane SOS Double zkrátka konkurenci nemá. Vejde se totiž do kabelky, je stále při ruce, a hlavně – nikdo vám do něj nesahá prstíčkem, protože má pumpičku. A to je signál, že při výrobě celého produktu někdo intenzivně přemýšlel, aby měl vše, co potřebuji ke štěstí.

Lze říci, že jsem skromná holka. Jedno ale vím jistě, protože mě dnes čeká oslava padesátých narozenin mé sestry – už ráno budu volat SOS. A mé holčičky mi budou rozumět.