Blog: Hodně štěstí a spokojenosti

S novým rokem přichází také spousta předsevzetí, která se vám honí hlavou. Která mají smysl, která míň? Zvažte, co si vymyslíte – abyste to pak také dodržela.

Zhubnu třicet kilo, stanu se železnou ženou, vyhraju Tour de France. Naučím se švédsky… Jistě, můžu si přát cokoli, jasné ale je, že už za týden nového roku mi bude jasné, že švédsky mi to nejde, kolo nesnáším a hubnout nebudu, protože na to mám moc ráda sladké.
Proč se tedy trápit?

Letos bych navrhovala jediné. Co si takhle předsevzít, že se budeme rozmazlovat, hýčkat a starat o to, abychom vypadaly skvěle? Nejen uvnitř, což už dávno zvládáme, ale také zvenčí. A o to by se mohly a měly postarat odbornice v Institutu Orlane. A věřte, že jim to půjde velice snadno. Protože krásná jste, i když byste třeba tohle tvrzení nepodepsala, protože vás, stejně jako v dětství mě, rodina učila, že máte být skromná, sedět v koutě a čekat, až si vás někdo všimne, případně pochválí.

Vykašlete se na to, věci a osoby odložené v koutě nikdo nehledá. Dejte nový impuls svému šarmu a staňte se hvězdou společnosti. Pracovní i soukromé.

Nás bude moc těšit, když budeme moci být nápomocni.

Tak šťastné vykročení do nových dní, správně zvolené předsevzetí, a ať se v roce 23 daří.

Děkujeme za přízeň v roce 22 a těšíme se na viděnou v roce 23.

Tým Institutu Orlane