Blog: Dárek vymyšlený pro vás – i za vás

Ráda si život usnadňuju. To nezastírám. Proto mě těší, když někdo za mě vymyslí něco, co je jednoduché a geniální. Třeba kosmetická sada.

I když si možná myslíte, že existují pár let, nenechte se mýlit. Kombinaci dvou a více vhodných produktů nabízeli již lazebníci a lékaři ve starověkém Egyptě. Nejprve třeba ve variantě přípravek proti komárům spolu s produktem pro krásu. Lékařské přípravky ovšem brzo nahradily ty pro krásu. To trvalo i v době starověkého Říma. Pak došlo k úpadku užívání kosmetiky a v době rokoka zažily vzestup dekorativní kosmetika a parfémy, což ale vedlo k úpadku hygieny. Do normálu se stav věcí dostal až s příchodem dvacátého století. A ke slovu opět přišly kosmetické balíčky. Rtěnka spolu s vůní. Tvářenka spolu s rtěnkou… Variant bylo nespočet, ovšem kombinace péče o tělo spolu s parfémem, toaletní vodou… Asi ale dost historie.

Jen jsem na úvod chtěla říci, že objevujeme objevené, ovšem něco, co stojí za to a naši pozornost si zaslouží. Já třeba miluju, když si můžu koupit set tvářenky a rtěnky, případně vůně a sprchového gelu. Odpadá mi totiž problém s tím, co a jak kombinovat. Jestli je vhodný odstín tvářenky k rtěnce, zda se hodí tento parfém k mému sprchovému gelu.

Navíc, řekněme si to otevřeně, miluji luxusně balené krabičky plné radosti. Ta radost, když takovou dostanu, je nepopsatelná. Nebo já to aspoň neumím. Jakmile tuším, že bych mohla dostat krásu zkombinovanou do detailu, jsem jako malé dítě natěšené před vánočním stromečkem.

Pozor ale, nejsem v tom sama. Vím, že stejné pocity zažívají i moje kamarádky. Milují voňavé dárečky skvělé kosmetiky. Moje dcera takto nakupuje vlasovou kosmetiku. V balíčcích, které komplexně pečují o její vlasy. A tak bych mohla pokračovat.

Nejsem lakomá, mám pro vás skvělý tip. Pokud se chystáte během léta na párty ke kamarádce, která všechno má, a chcete jí i přesto udělat radost něčím, co jí nezabaví rodina, případně to není, mými slovy řečeno, praktický dárek pro mě, radost pro všechny kolem, tedy třeba stroj na výrobu cukrové vaty, palačinkovník nebo jiná nezbytnost tohoto druhu, mrkněte na orlanecz.com. Najdete tam luxusní sety značky Orlane Paris. A ty jsou přesně tím, co potřebujete pro radost obdarované i spokojenost vlastní. Vybrat si můžete hned ze tří variant. Dárkový set obsahuje vždy toaletní vodu v objemu 100 ml, plus sprchový gel v balení o objemu 75 ml. V provedení vlčí mák, pivoňka nebo klasická růže. Letní smyslné vůně tak jsou podtrženy dvojitou aplikací v podobě toaletní vody i sprchového gelu. Udělejte radost těm, na kterých vám opravdu záleží. Produkty se perfektně doplňují, a právě dárkové sady vytvořené z nejlepších z nich jsou tím dárkem, který ocení každá žena.

Mimochodem, kdybyste měla jasno v tom, že co si nezařídíte, nemáte, objednejte si růži nebo pivoňku. Jsou skvostné.

Smyslné léto si užijte. A díky Orlane Paris a jeho dokonalým vůním takové bude.