Zvýrazníme krásu vašich očí a rozjasníme vaši tvář

Naši odborníci, v INSTITUTU ORLANE PRAHA, jsou připraveni na to, aby se postarali o váš celkový vzhled. Díky tvarování obočí, tónování (barvení) řas a obočí dokážou zvýraznit krásu vašich očí a jemně rozjasnit vaši tvář.

 

V rámci kosmetických ošetření, nebo i samostatně, v INSTITUTU ORLANE PRAHA provádíme klasickou úpravu obočí, ke které si můžete navíc zvolit třeba tónování obočí či barvení řas.

Silvie Piazini Albani, beautition, leader konzultant

SILVIE PIAZINI ALBANI, beautition leader, INSTITUTU ORLANE PRAHA, dodává:  „Barvením zvýrazníme vaše řasy, které pak působí plnějším a bohatším dojmem. Obočí perfektně upravíme a přirozeně tónujeme.  Obočí je velmi důležité pro celkový výraz vašeho obličeje. Nevhodný tvar či barevný tón mohou působit například dojmem přísného vzhledu. Náš profesionálně vyškolený personál dodá vaší tváři přirozené křivky a rozzáří ji.

 

Ohledně úpravy obočí a jeho okolí používáme i velmi šetrnou speciální metodu eyebrow threading, kdy k epilaci, a to nejen obočí, ale i chloupků na celém obličeji, dochází pomocí speciální nitě. Odstranění chloupků je tak rychlé, v podstatě bezbolestné a bez zásadního zarudnutí pokožky. Toto ošetření je vhodné pro dámy, ale i pro pány a provádí ho náš specialista ABDESSALEM JEDDI.

 

Abdessalem Jeddi, hairstylist

ABDESSALEM JEDDI, INSTITUT ORLANE PRAHA, doplňuje:

Tato metoda pochází ze středního východu, je velmi šetrná a lze ji použít na celý obličej. Péče o obočí zabere 15–30 minut. Dámy ošetření mohou podstoupit v kosmetické kabině. Pánům ošetření provádíme v případě zájmu společně s úpravou vlasů a vousů v našem barber corneru.

 

 

Tato ošetření si můžete objednat u recepčních INSTITUTU ORLANE PRAHA

Na telefonním čísle: +420 222 315 300, rádi vám poradíme a sestavíme komplexní ošetření dle vašich představ.