NECHTE HÝČKAT SVÉ VLASY A RUCE NAJEDNOU

Máte pořád málo času? INSTITUT ORLANE PRAHA přináší svým klientům stálou nabídku propojování jednotlivých služeb. Ta je určená těm, kteří jsou časově zaneprázdněni, a z tohoto důvodu nestíhají více na sebe navazujících ošetření.

 

 

 

Speciální nabídka INSTITUTU ORLANE PRAHA kombinuje návštěvu kadeřnického salonu s expresní masáží rukou, která je, za použití séra ORLANE B21 Extraordinaire, prováděna vyškolenými specialisty institutu. Tato masáž pro zákazníky INSTITUTU ORLANE PRAHA, bude v rámci této nabídky prodloužena do 31. března 2018 a je ZDARMA. Dopřejte si tuto regenerační masáž pro vaše mrazem a zimou vysušené ruce, aby vypadaly opět svěže.

 

Ivana Zachová, ředitelka INSTITUTU ORLANE PRAHA, doplňuje: „Mimo naší valentýnské nabídky, kdy spojujeme vlasovou péči a express masáž rukou, nabízíme i tzv. ALL IN ONE službu. Uvědomujeme si, že v dnešní době je čas velmi zásadní komoditou a je důležité najít si chvilku na to, nechat se rozmazlovat. Proto při návštěvě kadeřnického salonu lze, podle přání našeho zákazníka, přidávat i další naše ošetření jako jsou: úprava a barvení obočí nebo manikúra.

 

 

INSTITUT ORLANE PRAHA přináší ale i další varianty služby ALL IN ONE, kdy je možné během jednoho časového úseku absolvovat až tři klientem vybraná ošetření najednou. Kombinovat lze například manikúru, pedikúru a kosmetické ošetření pleti a užít si tak naši profesionální péči v naprostém soukromí.”