Zabraňte ochablé pleti krok za krokem: Vyzkoušejte pečující program Orlane Fermeté

 

Kolem 25. roku se u žen i mužů začínají objevovat první příznaky stárnutí pleti. Projevy stárnutí pleti rozdělujeme do třech znaků: z jemných linek na pleti se mohou tvořit vrásky, ztráta objemu (nebo také ochablost pleti) a kolem padesátého roku života ztrácíme pružnost pleti. Pokožku začnou trápit hluboké vrásky. Řešení? Vyzkoušejte pečující řadu Orlane Fermeté.

Jak vypadá ochablá pleť?

Zmiňovaná ztráta objemu pleti je poměrně těžko určitelná. Často ji ale popisujeme jako ochablou nebo povadlou pleť. Na rozdíl od vrásek ochablé kontury mohou změnit celkový vzhled obličeje. Změny jsou na obličeji sice viditelné, ale těžko se popisují. Zkrátka, náš obličej ztrácí tvar. Nejvíc se taková změna projeví na našem výrazu – můžeme působit negativně, smutně nebo pesimisticky.

Co může za ochablou pleť?

Objem pleti ztrácíme ve chvíli, kdy se snižuje množství tukových buněk v naší pleti. Nedochází ale jen k úbytku buněk, ale tukové buňky se dokonce zmenšují. Snížení počtu a zmenšení tukových buněk tak vede k dominovému efektu, kdy můžeme trpět například propadlými tvářemi nebo se mohou začít objevovat hluboké vrásky. Tento efekt může ale ovlivňovat i horší hojení ran. Za ochablost pleti může i genetika nebo horší prokrvení pleti, jež přichází přirozeně se stárnutím lidského těla.

Mezi vnější příčiny stárnutí patří poškození pleti vlivem škodlivého UV záření, špatná strava, kouření, znečištěné ovzduší nebo nedostatečná péče o pleť. Jak se tedy ochablé pleti vyhnout?

Bojujte s ochablou pletí pečující řadou Orlane Fermeté
Pokud začínáte viditelně pozorovat ztrátu hustoty a pevnost pleti, vyzkoušejte pečující řadu francouzské kosmetiky Orlane Fermeté. Vaši pleť nejen vyhladí a zpevní, také hustota a kontury obličeje budu viditelně remodelovány.

Péče o pleť s řadou Fermeté
Péče o pleť s řadou Fermeté

Krok 1: Odlíčení pleti

Čištění pleti provádíme ráno i večer. K tomu použijeme univerzální přípravky Vivifyng Cleansing Care a Vivifyng Lotion.

Krok 2: Firming Lift Radiance Eye Contour: malé množství krému (na každé oko jeden pump) aplikujeme jemnými tahy od vnitřního koutku směrem ven. Tím provádíme také jemnou drenáž, kterou odvádíme toxiny ven z očního okolí. Péči používáme ráno i večer. Proteiny obsažené v krému nám pravidelnou péčí pokožku vypíná, vyhlazuje s účinkem faceliftu. Jako jediný oční krém z řady Orlane, se používá i na horní padající víčko.

Tip: k aplikaci krému použijeme prsteníček. Pokožka kolem očního okolí je velmi tenká a použitím prsteníčku nám umožní lepší vstřebání krému.

Krok 3: Thermo Activ Firming Sérumaplikujeme ráno i večer na odlíčenou pleť, poté použijeme krém. Díky Turmalínu který nam zajišťuje zahřívací učinek podporuje tvorbu stahování vláken kolagenu která je zodpovědná za pevnost pokožky. Jojobový olej nam pokožku dostatečně hydratuje.

Tip: Před aplikací pleť řádně poštipkáme, tím stimulujeme pokožku k lepšímu pronikáni aktívních látek do pleti.

Péče o pleť s řadou Fermeté
Péče o pleť s řadou Fermeté

Krok 4: Thermo Lift Firming Carekrém nanášíme ráno i večer po odlíčení pleti. Malé množství dostatečně rozetřeme od středu obličeje směrem ven. Po první aplikaci nám ihned poskytuje liftingový efekt. Turmalín, který nám svým samozahřívacím efektem zajišťuje obnovu kolagenových vláken obsahuje dále rostlinnou mikro síťovinu, která pleť nejen vyhlazuje a modeluje kontury obličeje, ale také napíná jako u liftingu.

Krok 5: Firmin Serum Neck And Décolleté – nemastná, lehká textura, která pokožku krku a dekoltu osvěžuje, vyhlazuje a zpevňuje. Glykoproteiny a polysacharidy nám stimulují kolagen a tím ji chrání před jejím ochabováním a ztrátou elasticity. Používáme ráno nebo večer. Začínáme roztírat od spodní části brady směrem k dolní části krku a poté na dekoltu.

Tip: Sérum můžeme také použít jako masku, kdy v trochu silnější vrstvě necháme působit 10 min, poté zbytek séra vetřeme do pokožky.

Koupit si kosmetické přípravky z řady Orlane Fermeté můžete na e-shopu.