Blog: Neuvadněte

Se správným základem bude mít vaše namáhaná pleť stále dostatek tekutin. Zkuste můj nový objev.

S věkem je třeba pleť hydratovat – hydratovat – a hydratovat. Jakmile se v pleti zadržuje dostatek tekutin, vypadá svěže, odpočinutě, ztrácejí se mimické vrásky, kruhy pod očima.

A to rozhodně chcete. Tedy já ano. A našla jsem přípravek, který mi pomáhá uzamknout v pleti vodu. Od doby, co ho používám, jsem přesvědčena o tom, že vypadám fakt skvěle. Dokonce slýchám, že jsem krásná… A to už je velký kompliment.

Chcete vědět, o jakém přípravku mluvím?

Intenzivní hydratační sérum Orlane nabízí inovativní péči, která znovu aktivuje přirozený hydratační mechanismus pleti, doplňuje potřebné zásoby vody, chrání před dehydratací, dokonale vyhlazuje a vyplňuje vrásky dehydratací způsobené. A to vše díky extraktu z violky trojbarevné a unikátnímu rostlinnému komplexu Bio-Energic B21. Podporuje přirozenou produkci kyseliny hyaluronové. Pleť je opět pružná a relaxovaná.

Hydratační sérum reaktivuje klíčový receptor hydratace, tzv. CD44, který je nezbytný pro účinné působení kyseliny hyaluronové, zadržování a distribuci vody. Stimuluje produkci přírodní kyseliny hyaluronové, jejíž množství s přibývajícím věkem klesá. Optimalizuje pronikání vody do pokožky. Díky tomu je pleť důkladně a dostatečně zásobena vodou, je dlouhodobě hydratovaná a vyzařuje svěžest a krásu. Dehydratací způsobené vrásky jsou opět napraveny. Speciální program pro hydrataci a výživu pleti zajišťuje obnovu rovnováhy vody v buňkách. Dokáže uspokojit i tu nejžíznivější pleť. Dehydrovaná pleť působí povadlým dojmem, chybí jí vitalita a pružnost. Zralá pleť je k dehydrataci náchylnější.

Kosmetická značka Orlane využívá svého převratného objevu aktivní hydratace. Ten pleti pomáhá doplňovat nezbytné zásoby tekutin, a sice díky přínosům vodních rostlin. Špičkové výrobky luxusní kosmetiky Orlane obsahují proslulý patentovaný rostlinný komplex Orlane B21 Bio-Energic, který stimuluje buněčnou energii, regeneruje, zpevňuje a hydratuje. Podstatou této kosmetiky je zásobit pleť energií potřebnou k zajištění jejích přirozených funkcí. Tento rostlinný komplex dodává buňkám pleti všechno, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti.

Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a v boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie. Použití: Nanášejte ráno a večer pod svoji obvyklou péči.

Zamilujte se taky, omládněte a pozvedněte si sebevědomí. Ve středním věku se každá vyzmizíkovaná vráska počítá.

Foto: Pexels.com, Darina Belonogova