Zamilujte se do legendy

Klasika rovná se kvalita. Tvrdila Grace Kelly, která se stala monackou kněžnou. A měla pravdu. Klasické produkty jsou většinou velmi kvalitní. I proto, že na trhu přežijí jen ty opravdu nejlepší.

A já si zamilovala značku Orlane, už jako malá holčička, kdy si ji moje maminka kupovala v TUZEXu. Věděla jsem, že jednou to bude i moje oblíbená značka. Stejně jako mě maminka naučila, že do rajské se přidává skořice. Tak to zkrátka je. Proč ale právě Orlane?

Legendární produkty kosmetického domu ORLANE čerpají z dokonalé znalosti farmaceutického a botanického prostředí. Poskytují ojedinělou péči proti stárnutí vycházející z vědeckého přístupu ke kráse. ORLANE nabízí nejúčinnější anti-aging programy a kouzlu jejich pečujících a relaxačních rituálů propadnou i ty nejnáročnější ženy. Inspirací pro název značky ORLANE byla noblesní vévodkyně Oriane de Guermantes, hrdinka románu Marcela Prousta. Podobně jako svět kultovního románu Hledání ztraceného času se i značka ORLANE stala symbolem elegance, harmonie a dokonalé krásy.

Od prvopočátku měla firma ambici využít poznatky rychle se rozvíjející poválečné lékařské vědy ve prospěch kosmetiky. Vědci pohybující se v oblasti kosmetických výzkumů úzce spolupracovali s lékaři za použití tehdejších nových dermatologických přístrojů. Základním východiskem pro ně bylo porozumět potřebám pleti a získané informace následně formou reklamy předat svým zákazníkům.

Již od samotného založení se firma ORLANE inspiruje novými medicínskými objevy. Díky odborným znalostem specializovaných výzkumných laboratoří, které sídlí v blízkosti francouzského města Orleans, vyrábí přípravky pro péči o pleť založené na skutečně vědeckém přístupu ke kráse, který dokonale odpovídá reputaci francouzské výrobní značky.  Pole své působnosti však rozšířila také na spolupráci s výzkumným centrem v Japonsku a Itálii, díky čemuž získala maximální kontrolu nad každým stadiem vývoje produktu. Každá jednotlivá ingredience je mimořádně pečlivě a pozorně vybírána, mistrovsky zpracována a dávkována, aby bylo dosaženo požadovaných účinků a byla splněna přísná kritéria kvality značky. Odborné renomé laboratoří ORLANE je zárukou bezpečnosti a neškodnosti každého produktu.

V kosmetice Orlane se prolínají přírodní a biotechnologické principy. Vytváří sofistikovanou směs progresivních receptur s prokázanou účinností. Dům ORLANE se nachází v samém srdci Paříže, na prestižní adrese – na Champs Elysées – a reprezentuje francouzskou tradici „vysoké kosmetiky“.

Jean d´Albert byl velkým milovníkem rostlin a přírody. S naprostou důvěrou vsadil na svoji rozvětvenou rodinu. Každý její člen pracuje pro firmu s využitím všech svých schopností a s bezmezným entuziasmem.  Všichni mají smysl pro krásu danou již v genech a s týmy svých kolegů sdílí vědomí závazku, vkladu a respektu k vývoji produktů výjimečné kvality.

PS: Produkty krásně voní, opravdu fungují a jsou za nimi vidět výsledky. Bez dekorativní kosmetiky si neumím představit ranní líčení, bez kosmetiky pěsticí skvělé ráno ani zklidňující večer. Stárnu. Stárnu ale pomaleji a jedno vím jistě, díky mému toaletnímu stolku bude i moje dcera jednou vzpomínat na to, jak s maminkou nad touto značkou trávila hodiny hezkých debat. O prvních láskách, problémech i radostech ve škole. Je to zkrátka srdcovka. A jakou máte vy?