Vlasy si zaslouží péči přesně na míru. Proč byste neměla vynechat novinku v péči Institutu Orlane, vlasovou diagnostiku?

Vlasy jsou tím, na co muži zaměřují při sledování ženy pozornost nejdřív. A také ženy se nejvíc trápí, pokud jejich kštice není taková, jakou by jí chtěly mít. Nechte starosti minulosti, vaše vlasy budou díky včasnému zásahu odborníků opět zářit zdravím a silou.

Proč ženám vypadávají vlasy a co mohou dělat s tím, aby tomu tak nebylo? Na vině jsou stres, hormonální zněny, nesprávné účesy, péče a v neposlední řadě také špatně sestavený jídelníček s nedostatkem nezbytných mikronutrientů ve stravě. Problémem je, že ženy s problémem vypadávání vlasů nevyhledají odborníka, ale snaží se napravit poškozený stav svépomocí, což není dobré řešení.

Pokud tedy chcete přesně vědět, co vašim vlasům chybí, jak změnit nejen životní styl, ale také péči, kterou své hřívě věnujete, nechte si poradit od odborníků v INSTITUTu Orlane za přispění nejmodernějších technologií. Ověřte si stav svých vlasů i pokožky za pomoci high-tech nástroje – diagnostické kamery, která přesně zobrazí to, co trápí vaše vlasy.

Na základě profesionální diagnostiky je už jen snadný krůček k tomu napravit, co nefunguje. A začít tím, že odbouráte nevhodné přípravky na vlasy, které používáte stereotypně už několik let, nebo jste naopak dala na doporučení někoho, u koho přípravek fungoval, ovšem vám vaší kštici ničí.

Jak to funguje? Diagnostika pomocí speciální mikrokamery provede okamžitý hloubkový rozbor vlasů a vlasové pokožky. Na základě toho lze stanovit ozdravný program, který povede k jedinému. Vaše vlasy se opět stanou vaší chloubou.

Jde o časovou investici, které se vám jistě vyplatí. Protože stále platí, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Po diagnostice si z INSTITUTu Orlane odnesete také přesnou formuli toho, co vaše vlasy potřebují.

Kdy: 1. 6. od 10.00

Kde: Institut Orlane, Truhlářská 5, Praha 1 

Po proceduře a diagnostice na vás čeká dárek v podobě Fusio Dose ampulky, koncentrovaného přípravku, který okamžitě dodá vašim vlasům potřebné živiny zevnitř i zvenčí.

Užijte si den plný péče a krásy. Těšíme se na vaši návštěvu! Tým INSTITUTu Orlane