Vlasová diagnostika funguje. Zdokonalte své vlasy během 1.6. v Institut Orlane Praha

Ať už se chystáte na rychlou foukanou nebo barvení vlasů, první den v červnu vám v Institut Orlane Praha nabídnou odborníci diagnostiku vlasů a vlasové pokožky zdarma. Diagnostika trvá pouze pár minut, z kterých však můžete těžit celý život. Cesta za vysněnými vlasy je blíž, než si myslíte!Vlasy se mění vlivem ročního období, hormonálních změn, péče, ale i věkem. Proto se hodí podívat se díky té nejmodernější technologii až ke kořínkům možných problémů. Vlasová diagnostika dokáže odhalit, proč nemáme kštici, po které tak toužíme. Přitom diagnostika trvá pouhých pár minut! Klientky Orlane Institut Praha mají šanci využít diagnostiky vlasů už 1.6.

Diagnostika vlasů a následná péče na míru klientce Kérastese
Diagnostika vlasů a následná péče na míru Kérastese

Jak diagnostika vlasů funguje?

Diagnostika vás rozhodně nepřipraví o čas, zabere pouze 3–5 minut.  Kadeřník zhodnotí díky diagnostické kameře od Kérastase stav vlasové pokožky a kondici vlasů.

Kadeřník kamerou analyzuje podle jednotlivých kroků diagnostiky vlasovou pokožku. A cíl takové diagnostiky? Podle výsledků dokáže kadeřník vyhodnotit tu nejvhodnější salonní službu a domácí péči na míru jednotlivé klientce. Klientka se následně sama rozhodne, jestli dopřeje svým vlasům dodatečnou péči, ať už formou služby na salonu, nebo v pohodlí domova díky domácí péči.

Výsledky diagnostiky jsou jen ku prospěchu věci. Kadeřník s klientkou tak mohou cílit na problémy, které ji trápí. Následná péče na míru bude odpovídat opravdovým potřebám vlasů.  Rychlejší  a preciznější výsledky  přeci  přivítá  každý!

Dárek k diagnostice vlasů

Každá klientka, která podstoupí diagnostiku také dostává dárek v podobě ampulky FUSIO-DOSE. Blahodárný koktejl plný vysoce účinných látek dodá vlasům přesně to, co potřebují. Kadeřník může vybírat mezi 30 kombinacemi výživných látek podle potřeb vlasů a její pokožky, z kterého může namíchat účinný koktejl.

Kde? Kdy?

Na diagnostiku vlasů si můžete zajít 1.6. 2022 do Institut Orlane Praha v ulici Truhlářská 5.