Vítáme vás opět v INSTITUTU ORLANE Praha: Pravidla pro bezpečnou návštěvu salonu

Milé klientky, milí klienti,

jsme velice rádi, že vás můžeme od pondělí 3. května opět přivítat v INSTITUTU ORLANE. Jsme přesvědčeni, že se na své pravidelné procedury už těšíte. I proto se můžete objednávat již dnes na tel. čísle: +420 222 315 300  nebo e-mailu: info@orlaneinstitut.cz .

Také proto, abychom si rozvolnění mohli užívat už trvale, bychom vás rádi upozornili na to, že služby INSTITUTU ORLANE budeme nadále nabízet s plným respektováním aktuálně platných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR. Stručně a přehledně pro vás máme tedy přehled toho, co vás (i nás) čeká, abyste mohli našich služeb využívat bez dalších přerušení.

 1. Nadále dodržujeme hygienická pravidla, tedy udržujeme rozestupy, pravidelně dezinfikujeme povrchy, apelujeme na pravidelné mytí rukou, testujeme zaměstnance i ověřujeme negativitu klientů. Velmi rádi bychom vás požádali o spolupráci, jen tak se budeme všichni cítit bezpečně.
 2. S ohledem na platná nařízení můžeme vstup do INSTITUTU ORLANE umožnit jen tehdy, pokud doložíte některou z následujících variant:
 • Absolvovali jste PCR test s negativním výsledkem, maximálně však 7 dní starý.
 • Absolvovali jste antigenní test ne déle než před 72 hodinami – a s negativním výsledkem.
 • Další variantou, která vám umožní bezproblémový vstup, je předložení Certifikátu Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování. Od ukončení očkování (příslušného počtu cyklů dle typu vakcíny) musí uplynout alespoň 14 dní.
 • Taktéž vás rádi uvítáme, pokud při sobě máte lékařské potvrzení o prodělání onemocnění covid-19. Je třeba, aby prokazovalo, že již nejste v izolaci a od prvního pozitivního testu uplynulo maximálně 90 dní.
 • Stejně tak se můžete prokázat potvrzením od zaměstnavatele o absolvování antigenního samotestu s negativním výsledkem ne starším 72 hodin.
 • Studentům pro využití našich služeb postačí čestné prohlášení studenta, případně zákonného zástupce, o absolvování antigenního samotestu ve školském zařízení s negativním výsledkem ne starším 72 hodin.

Za uplynulé období jsme si již všichni zvykli na dodržování hygienických pravidel. Rádi je ale připomínáme i zde, aby informace z naší strany pro vás byla ucelená.

 • Abyste chránili sebe, personál i ostatní hosty, mějte v provozovně, prosíme, stále zakryté dýchací cesty, tedy ústa i nos, respirátorem či nanorouškou. Pokud bude třeba jej odložit, vaše kadeřnice/kosmetička vás k tomu vyzve.
 • Budeme moc rádi, když se k objednané proceduře dostavíte, pokud možno, maximálně s pětiminutovým předstihem. Velmi nám to usnadní plynulé fungování INSTITUTU ORLANE, a zároveň dodržíme stanovené množství osob na metry čtvereční.
 • Ve všech prostorách jsou vám u nás volně k dispozici dezinfekční prostředky. Využívejte jich dle libosti.
 • Věříme, že pochopíte, že s ohledem na bezpečnost nás všech jsme dle opatření Ministerstva zdravotnictví ČR povinni v současné době vést evidenci klientů (jméno, telefonní číslo např.) pro případ dalšího epidemiologického šetření.

S velkým respektem k vám, našim milým zákazníkům, vás žádáme o spolupráci při dodržování všech opatření. Věříme, že díky tomu, že je všichni budeme pečlivě dodržovat, se už nikdy nebudeme muset loučit na dlouhou dobu.

Těšíme se na vaši návštěvu!