VISIO FACE: MODERNÍ DIAGNOSTIKA PLETI

VŠE, CO POTŘEBUJETE  VĚDĚT O VAŠÍ PLETI A BÁLI JSTE SE ZEPTAT…

Důležitým a zásadním krokem v péči o pleť je její diagnostika. V INSTITUTORLANE PRAHA vyškolené kosmetičky provedou analýzu vaší pleti nejen tzv. „face to face“, ale i pomocí speciálního přístroje VISIO FACE. Ten odhalí, na která místa a jakým způsobem je nutné se, při následném kosmetickém ošetření, potřeba zaměřit. Na základě výsledků této analýzy se pak stanovuje pečující pleťový program, jak na ošetření přímo v institutu, tak se připravuje i kosmetický plán se seznamem doporučených výrobků pro domácí péči.

orlane0548_x_b

Jak vyšetření s VISIO FACE probíhá?

Analýzu pleti je možné provádět, i pokud přijde zákazník nalíčený, nicméně bez makeupu bude výsledek přesnější. Klientův obličej se následně vyfotí v připraveném přístrojovém boxu. Podle této fotografie kosmetička ihned vyhodnocuje, na které části obličeje se bude, z hlediska konkrétních ošetření a následné péče, potřeba zaměřit. Může se tak jednat například o vrásky (zde se měří se jejich hloubka), pigmentaci (měří se velikost pigmentových
skvrn), ucpané póry, černé tečky, žilky aj.
Podle fotografie je také možné určit, jakým způsobem je pleť poškozena sluncem a jaké má znaky předčasného stárnutí. Ukáže se tedy vše, co se na pleti projeví, pokud vystavujeme pleť slunečnímu záření bez jakékoliv ochrany.
Po komplexní analýze pleti následuje návrh typu ošetření na aktuální stav dané pleti. Jedná se o péči, která by se měla provádět přímo v institutu, tak o domácí kosmetický plán se seznamem doporučených ORLANE produktů, aby výsledky revitalizace pleti měly dlouhodobější efekt.
Vzhledem k zadanému kosmetickému plánu, období, stavu klienta a dalších faktorech, které pleť mohou ovlivnit, je vhodné, po určitém časovém úseku – nejlépe jednou za dva až tři měsíce – provádět pravidelná revizní vyšetření pleti k určení správnosti daného pečujícího programu.

Ivana Zachová, ředitelka INSTITUTU ORLANE PRAHA, vysvětluje:

„Jsme velmi rádi, že našim klientům můžeme nabízet nejen unikátní ošetření, značkové produkty, ale také provádět moderní analytická vyšetření pleti. Na jejich základě je následně možné nastavit efektivní pleťový kosmetický program tak, aby bylo možné docílit trvale svěží a mladě vypadající pleti:“

KONZULTUJTE S NÁMI VHODNÝ TERMÍN NÁVŠTĚVY INSTITUTU ORLANE PRAHA
NA TELEFONNÍM ČÍSLE +420 725 722 118.

Naše recepční vám ochotně odpoví na vaše dotazy a následně pro vás rezervuje dohodnutý termín.

NERADI TELEFONUJETE? NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ