Vánoční dárek? Kosmetika Orlane nabízí startovací set, který péči o pleť naučí krok za krokem

Vánoce se kvapem blíží.  Ať už budou jakékoliv v tomto podivném roce 2020, nic se nemění na tom, že většina z nás si láme hlavu nad tím, jaké dárky koupit svým nejbližším.

Jedno je ale jisté, každou ženu potěší kosmetika. O to více, pokud pod stromečkem rozbalí jednu z nejluxusnějších kosmetických značek. High-tech kosmetika Orlane nabízí testovací set pro všechny ženy, které s francouzskou značkou zatím nemají zkušenosti.

Dárkový startovací set B21 Extraordinaire

Startovací dárkový set

Dárkový startovací set kosmetiky Orlane poskytne luxusní ukázky, u kterých si každá žena může ověřit, jak dobře pracují s její pletí. Startovací set B21 Extraordinaire  nabídne dokonalou péči od A až po Zet, krok za krokem. Zakoupit ho můžete na e-shopu Orlane.  Luxusní francouzská značka nabízí všechny produkty, které umí zásadně bojovat proti stárnutí.


Dárkový set Orlane obsahuje:

 • Lotion ORLANE B21 Extraordinaire
  Prvním přípravkem, jenž najdete v dárkovém startovacím setu je mléko na obličej. Ten je na seznamu v péči o pleť jako první. Používá se na čerstvě odlíčenou a tonizovanou pleť. Zvyšuje průnik aktivních látek do pleti. Dlouhodobě a hloubkově hydratuje a dodává pleti aktivní ingredience. Kromě toho se postará o to, aby zlepšilo texturu vaší pokožky. Více se o složení mléka Orlane můžete dočíst tady.
 • Oční krém řady ORLANE B21 Extraordinaire
  Mnoho žen dělá chybu, že na oční okolí zapomíná, přitom je to část obličeje, kde se objevují první vrásky. Oční krém Orlane redukuje všechny projevy stárnutí očního okolí: vrásky, linky, ochablost, mdlý vzhled, otoky a tmavé kruhy. Díky Youth Reset Komplex resetuje buňky, a tím eliminuje hlavní poruchy špatného fungování pleti.
  Detaily o očním krému Orlane se dozvíte zde.

  Dárkový startovací set B21 Extraordinaire
 • Pleťový krém z řady ORLANE B21 Extraordinaire (Absolute Youth Cream)
  Po očním krému vyživíte obličej pleťovým krémem proti stárnutí zralé pleti. Krém je osvědčenou klasikou, inovací legendárního krému B21 z roku 1968. Jeho výživná textura se na pleti doslova rozplývá. Poslouží jí jako štít proti všem vnějším i vnitřním nepříznivým vlivům. Chrání a vyživuje. Podporuje metabolismus, regeneraci a stimuluje produkci “molekul mládí”, kolagenu a elastinu.
  Více si o pleťovém krému můžete přečíst tady.
 • Extraordinaire SérumB21 Extraordinaire Youth Reset
  Jedna z největších hvězd v boji proti stárnutí je právě toto sérum, které můžete nanést samostatně, nebo před použitím krému. Znatelně redukuje všechny známky stárnutí: hlubší vrásky a nežádoucí tmavé skvrny viditelně mizí, pleť je zpevněná, hydratovaná, svěží a rozjasněná. Resetováním buněk se zcela odstraní příčiny jejich špatného fungování, a naopak dochází k obnově jejich energie a podstatných funkcí, jako tomu bylo v mládí. Lze jej použít jako preventivní kúru v každém věku a pro všechny typy pleti.
 • Detailní informace o Sérum Orlane najdete zde.

Kromě tohoto dárkového setu, najdete v e-shopu Orlane i další:
Dárkový set

Dárkový set s B21 Extraordinaire Krémem a taštičkou
Dárkový set nabízí jedinečnou příležitost vyzkoušet si luxusní kosmetické přípravky Orlane. Zcela výjimečný B21 Extraordinaire Pleťový krém resetuje buňky, obnovuje jejich energii a účinně působí proti všem známkám stárnutí pleti.
Dárkový set Orlane

Dárkový set s B21 Extraordinaire Sérum a taštičkou
Zcela výjimečné B21 Extraordinaire Sérum resetuje buňky, obnovuje jejich energii a účinně působí proti všem známkám stárnutí pleti.

Kosmetiku Orlane můžete zakoupit na e-shopu ZDE. 

Sledujte novinky i na Instagramu Orlane.