Vánoční adventní kalendář Orlane: Soutěžte o luxusní kosmetiku 24 dní

Oslavte blížící se Vánoce sladkou výhrou luxusní hi-tech kosmetiky francouzské značky Orlane. Každý den od 1. do 24. prosince můžete soutěžit na Instagramu Orlane o kosmetické produkty nebo výrazné slevy a vouchery na kosmetické ošetření v Institut Orlane Praha.

DNEŠNÍ SOUTĚŽ najdete na Instagramu Orlane ZDE

 

Jak soutěžit?

Sledujte Instagram Orlane, kde se každý den objeví příspěvek  se soutěžním úkolem, jak výhru získat. Každý den se můžete těšit na nový dárek!

Co můžete vyhrát?

Vánoční adventní kalendář kosmetické značky Orlane nabízí dokonalé produkty luxusní péče o pleť jako je například Dárkový startovací set B21 Extraordinaire, který v cestovním balení dokáže seznámit se základními produkty francouzské kosmetiky, dárkový set Pudr Multi Soleil se štětcem.

Nyní můžete multifunkční pudr ORLANE Multi Soleil / 12 g koupit také v dárkovém setu se štětcem za 945 Kč

V soutěži najdete také slevy na nákupy kosmetických produktů Orlane, ale i jeden z nejluxusnějších krémů na světě s názvem B21 Renaissance. Čtyřiadcet dní do Vánoc znamená čtyřiadvacet výher!

V Institut Orlane Praha můžete využít vouchery na kosmetická ošetření, které v soutěži najdete také. Jediné, co pro to musíte udělat, je sledovat Instagram Orlane a aktivně se zapojit do soutěže!

DNEŠNÍ KÓD SOUTĚŽE ZNÍ: TOTE