Vánoce na míru pro vaše nejbližší. Pořiďte voucher na kosmetiku v Institut Orlane Praha

Vánoční dárky mohou být někdy pořádně zapeklité. Jak se zavděčit svým nejbližším a pořídit ten nejkrásnější dárek k Vánocům? Institut Orlane Praha dokáže na poli té nejluxusnější péče o tělo a obličej přinést tu největší radost. Vyzkoušejte voucher na luxusní kosmetické ošetření! Ten můžete zakoupit na e-shopu Orlane v různých variacích.

Vánoční voucher na kosmetické ošetření
Voucher na kosmetické ošetření v Institut Orlane Praha

Jedna z nejlepších variant vánočních dárků je zainvestovat do krásného zážitku, na rozdíl od věcí materiálních je to něco, na co se nám nebude prášit na poličce.

Institut Orlane Praha nabízí komplexní nabídku kosmetických produktů Orlane, které patří k francouzské haute cosmetique. Kromě kvalitních značkových výrobků, najdete v nabídce také vysoce efektivní tělová a kosmetické ošetření.

Kosmetické ošetření jako dokonalý dárek k Vánocům

Materiální dary se většinou ztratí pod nánosem starostí a vzpomínek na krásnější okamžiky. Proč tedy nedarovat svým nejmilovanějším čas na sebe a luxusní péči o svůj zevnějšek, při kterém zrelaxuje i mysl?

Eva Perkausová
Eva Perkausová

Kosmetické ošetření patří mezi dary, které udělá radost (nejen) ženám různého věku. Hýčkat svou pleť si nechávají rády dámy, maminky, ale i dívky. Institut Orlane Praha proto přichází s voucherem na luxusní kosmetické ošetření trvající 120 minut.

Proč je kosmetické ošetření nezbytné?

Institut Orlane Praha pracuje s hi-tech produkty Orlane. Francouzská kosmetika má za sebou nejen historii, ale také kvalitu vědeckého výzkumu, jenž využívá ty nejlepší přírodní ingredience. Ošetření pleti poskytuje trvalou a hlubokou revitalizaci všech životně důležitých funkcí pokožky s využitím nejnovějších postupů revitalizace pleti: z pokožky se odvádějí toxiny, pleť se čistí, zvlhčuje, zpevňuje, okysličuje, vyživuje, zjemňuje a uvolňuje. Procedura se skládá z manuálních technik a ošetření pomocí speciálních přístrojů, které zlepšují a prodlužují výsledný efekt.

photo: Lukas Neasi

Jaké kosmetické ošetření můžete vybrat?

Jaký druh kosmetického šetření se hodí dotyčné/ dotyčnému samozřejmě může navrhnout a zkonzultovat přímo vyškolená kosmetička Institut Orlane Praha.

L’ANTI-FATIGUE
Komplexní ošetření pleti, její posílení a detoxikace, dokáže odstranit všechny stopy únavy a dodá pokožce novou energii.

FERMETÉ FIRMING TREATMENT
Institut Orlane odhalil tajemství mladého vzhledu! Tato procedura tonizuje a vyhlazuje pleť a remodeluje kontury obličeje.

ANTIRIDES TREATMENT
Ošetření obnovuje objem pleti, viditelně vyhlazuje a vyrovnává pleť pro její hluboce zářivý, revitalizovaný a vypnutý vzhled.

Voucher na kosmetické ošetření pořídíte v Institut Orlane Praha nebo v různých variacích na e-shop Orlane.