Tereza Kostková vsadila na Orlane Institut Praha při přípravě na tiskovou konferenci Primy

Tereza Kostková platí za skvělou herečku, ale také výbornou a proslulou moderátorku. Znáte ji nejen z televizního fenoménu Stardance s podtitulem Když hvězdy tančí, ale také z jejího rozhlasového pořadu Blízká setkání, kde vede niterné rozhovory se zajímavými hosty.

Tereza Kostková
Tereza Kostková na akci na Primě

 

Tereza Kostková jako hlavní charakter seriálu Hvězdy nad Hlavou

Jako moderátorka se objevila i během prvního srpnového týdne, kdy měla představit podzimní program televize Prima. Proč zrovna Tereza Kostková? Kromě toho, že se moderátorské role jako vždy profesionálně chopila, tak se stala sama jednou z tváří televize Prima.

Na podzim ji totiž diváci uvidí v novém televizním seriálu Hvězdy nad hlavou, kde si zahraje veterinářku po boku Romana Zacha, Romana Vojtka nebo Bolka Polívky.

Tereza Kostková moderovala tiskovou konferenci Primy
Tereza Kostková moderovala tiskovou konferenci Primy

Přípravy na nejdůležitější televizní večer proběhly v Institut Orlane Praha

Na největší televizní událost se samozřejmě herečka nechala dokonale připravit v Institutu Orlane Praha. Tereza Kostková je tváří luxusní francouzské kosmetické značku Orlane. Na akci se tedy nechala nalíčit dekorativní kosmetikou značky Orlane. Tereza má francouzské a španělské předky a z Francie si odnesla i elegantní, nenucený styl. Ten se samozřejmě odráží i ve volbě make-upu, který ani tehdy nezvolila výrazný, kromě rtěnky.

Tereza Kostková v Institut Orlane Praha
Tereza Kostková v Institut Orlane Praha

„Francouzský styl mi vždy přišel blízký a přirozený. Ale i tak přiznávám, že jsem měla období, kdy jsem nosila make-upu zbytečně moc, než jsem pochopila, že stačí málo. Stačí namalovat řasy a použít rudou rtěnku, nebo naopak nosit jen kouřové oči a nahý obličej,“ prozradila v rozhovoru pro Orlane.

Herečka dodává, že tato vědomost přichází exkluzivně jen s věkem. „Ta lehkost přichází s věkem a se zkušenostmi, člověk musí projít i vlastním vývojem. V tom hraje roli i sebevědomí. Když člověk stárne, zjišťuje, že méně je více, že si vystačí bez tuny make-upu,“ prozradila.

foto: Hermina Press