Tereza Kostková ukázala na Stardance dokonalou pleť! Jakou kosmetiku používá?

Je krásná, inteligentní a talentová. Řeč není o nikom jiném než o herečce a moderátorce Tereze Kostkové. Ačkoliv nedávno oslavila významné narozeniny, nikdo by jí takový věk ani omylem nehádal. Tereza však o svou pleť svědomitě pečuje prostřednictvím francouzské kosmetiky Orlane.

Hvězda a stálice na tanečním parketě jménem Stardance začala kosmetiku Orlane intenzivně používat na začátku roku 2020. „Je to kvalitní kosmetika, kterou znám léta. Orlane je kosmetika, kterou najdete hlavně v kosmetických salonech, není to něco, co koupíte v drogerii. Znala jsem tuto značku, protože ji čas od času používala jedna z mých kosmetiček,“ prozradila Tereza Kostková. Ačkoliv většina herců neměla práci, Tereza Kostková minulý rok v květnu začala natáčet úspěšný seriál Hvězdy nad hlavou, kde si zahrála hlavní roli svobodné zvěrolékařky.

Pleť při natáčení seriálu Hvězdy nad hlavou Tereza zachránila

Právě čas natáčení dokáže s pletí herečky pořádně zamávat, proto Tereza zvolila kvalitní kosmetiku. „Pleť mám extrémně namáhanou, během dne se na place obnovuje make-up několikrát. Spánek, voda, klid… to opravdu momentálně nikdo nezažíváme (směje se). O to víc je ta kosmetika potřeba a opravdu si maskérky a ženy na place všimly, že se mi po měsíci používání kosmetiky Orlane zlepšila pleť. To je pro mě nejlepší reakce,“ vysvětlila herečka.

Orlane Pureté čistící gel

Jakou kosmetiku Orlane používá Tereza Kostková?

Díky tomu, že Tereza Kostková dochází do Institutu Orlane Praha na kosmetické ošetření, ale i manikúru a pedikúru, dostala od kosmetiček rady, jakou kosmetiku používat. „Dostávám přípravky na míru, většinou po kosmetice, protože dobře znají mou pleť. Míchají to také podle počasí, něco jiného používám v létě než na podzim, ale já jsem se úplně zamilovala do Orlane Purete, což je čisticí řada. Miluji odličovací gel, ten používám ráno a večer k odlíčení, někdy i po odlíčení a závěrem si ještě s tímto gelem obličej prokartáčuji a nechám to působit. A to miluji, to mi zásadně vyčistilo pleť. Bez toho zkrátka nemůžu být. Pak samozřejmě používám i nejslavnější produkt značky krém B21,“ prozradila televizní hvězda.

Tereza Kostková v Institut Orlane Praha
Tereza Kostková v Institut Orlane Praha

Kompletní kosmetickou řadu Orlane Purete najdete na e-shopu Orlane nebo v kamenné prodejně Institut Orlane Praha.

Ikonickou řadu ve světě kosmetiky B21 můžete pořídit tady.