Svatý Valentýn s dokonalými rty: Soutěžte o lesky na rty Orlane, které hydratují!

Svátek zamilovaných se dá slavit různě, vždy v tom ale budou hrát velkou roli naše rty, ať už jde o sladký polibek, nebo sousloví „Miluji Tě“. Soutěžte s francouzskou hi-tech kosmetikou Orlane o hydratující lesky na rty!Valentýnský soutěž o lesky na rty Orlane

Ačkoliv se luxusní kosmetika Orlane zaměřuje hlavně na anti-age produkty, neznamená to, že by ve svém sortimentu neměla i dekorativní kosmetiku. Dekorativní kosmetika má stále pověst něčeho, co pleť vysušuje a ucpává póry. Posledních pár let ale začíná obsahovat složky, které pleti umí být nápomocné. Kosmetika Orlane se zaměřuje na čistou a zdravou pleť, jež celkový vzhled povznese a dokáže udělat dojem sama o sobě. Aktivní látky tak najdete i v leskech na rty Orlane Shining Lip Gloss.

Právě s návratem lesků na rty na kosmetickou scénu si můžeme ověřit, jak daleko je kosmetický průmysl. Nejen, že dokáže vytvořit šťavnaté rty, ale třeba díky kyselině hyalurované dokáže rty hydratovat zevnitř. Rty nemají šanci být suché nebo popraskané. Mezi takové produkty patří i Orlane lesky na rty, o které můžete soutěžit na Instagramu Orlane. Kyselina hyaluronová pomáhá ve rtech uzamknout potřebnou vodu, aby byly rty vláčnější a dostaly přirozenou narůžovělou barvu, která evokuje mládí.

Orlane Shining Lip Gloss
Orlane Shining Lip Gloss

Lesk na rty Orlane s vitamíny

Pečující lesk na rty Orlane Shining Lip Gloss dokáže dodat rtům novou vitalitu. Rty díky němu dostanou potřebnou hydrataci. Kromě kyseliny hyaluronové obsahuje vitaminy A a E a olej z rýžových otrub. Rty tak plnohodnotně vyživuje. Nejmodernější hi-tech aplikátor zaručuje přesné odměření toho správného množství lesku.

Jak soutěžit o Orlane Shining Lip Gloss?

Co pro zapojení do soutěže musíte udělat?
Sledujte Instragram @orlane_cz_sk
V komentářích odpovězte na otázku: Slavíte Valentýn?
Označte kamarádku, která by se také chtěla do soutěže zapojit.
Soutěž končí 14. února 2022

Dekorativní kosmetiku můžete kupovat na e-shopu Orlane