Supradose Retinolový Koncentrát. Nejoblíbenější ingredienci kosmetického světa najdete v Orlane

Supradose Retinolový Koncentrát
Supradose Retinolový Koncentrát naleznete na e-shopu Orlane

Francouzská kosmetická značka Orlane právě představuje jednu z nejzásadnějších ingrediencí v boji proti stárnutí pleti. Retinol je ta nejdůležitější součást kosmetického produktu, který bojuje proti vráskám. S Vitaminem A, jak se retinol také nazývá, přichází Orlane ve formě koncentrátu úspěšné řady Supradose. Protože cílená péče je ta nejefektivnější péče.

Elixír mládí, tak se také přezdívá retinolu. V kosmetickém průmyslu se jedná o nejúčinnější prostředek v boji proti vráskám a stárnutí pokožky. Možná proto se retinol momentálně skloňuje i na sociálních sítích, jeho síla dosáhla věhlasu. Úspěch totiž dokáže zaručit. Supradose Retinolový Koncentrát můžete exkluzivně zakoupit právě teď v e-shopu Orlane.

PŘEČTĚTE SI O ORLANE ŘADĚ SUPRADOSE. PROČ JSOU KONCENTRÁTY TAK EFEKTIVNÍ?

Zdroj: Pexels.com, Andrea Piacquadio

Jak funguje retinol?

Při styku retinolu s pokožkou ho enzymy přítomné v těle přemění v kyselinu retinovou, což je aktivní forma Vitamínu A. Kyselina retinová snižuje míru rozpadu kolagenu po působení slunečního záření a současně také stimuluje tvorbu nového kolagenu a elastinu.

Retinol pomáhá urychlovat proces obnovy buněk. Působí v hlubokých i svrchních vrstvách pleti a díky své schopnosti exfoliovat, pomáhá rychle odstraňovat odumřelé kožní buňky, které jsou nahrazeny novými. Pleť se stává hladší, zároveň se zmírňují pigmentové skvrny a vrásky.

Hodí se retinol pro každý typ pleti?

Retinol je pro každý typ pokožky. Dokáže pomoci i problematické pleti s akné. Čistí póry a normalizuje aktivitu mazových žláz a působí tak proti vzniku akné. Pleť je pevnější, zářivější a působí mladistvě.

Pracovat s ním na dokonalejší pleti můžete i v případě, že máte suchou nebo citlivou pokožku. Pro majitelky takové pleti se doporučuje Retinolový Koncentrát z řady Supradose zpočátku používat tři dny v týdnu během večerní péče. Pozorujte svou pleť a pracujte s retinolem podle toho, jak na ní vaše pleť reaguje. Dermatologové upozorňují na to, že pleť si první týdny zvyká, první výsledky můžete očekávat po třech měsících používání.Supradose Retinolový Koncentrát

Jak používat Supradose Retinolový Koncentrát?

Nejdříve vyzkoušejte koncentrát na hřbet ruky a v případě, že se nedostavily nežádoucí reakce, Orlane doporučuje 28 denní kúru s aplikací koncentrátu každý druhý večer. Poté každý večer podle potřeb vaší pleti.

Koncentrát Supradose můžete také přímíchat do krému. Smíchejte 1-2 kapky s pleťovým krémem, nebo 2-3 kapky přímo na obličej před nanesením séra nebo krému

Objednávejte Supradose Retinolový Koncentrát už teď online na e-shopu Orlane!

Naleznete ho i v Institutu Orlane Praha v Truhlářské ulici.