Suchá kůže na jaře? Toto jsou triky a tipy dermatologů, když chcete odhalit trochu kůže

Hydratace, hydratace, hydratace. Kouzelné slovíčko zahrnující slovo voda, je důležité nejen v zimě, kdy se naše pleť přirozeně vysušuje, ale i na jaře. Dohnat nedostatečnou hydrataci kůže v zimě není nereálné. K bohaté a hutné hydrataci vám na jaře pomůže i několik kosmetických přípravku francouzské luxusní kosmetiky Orlane.

Už Bridget Jonesová si otevřeně stěžovala na šupiny na své kůži, které zaručeně způsobil nedostatek hydratace pokožky celého těla. Je to pochopitelné, v zimě se nám málokdy chce starat o tělo pečlivě. Teplé svetry a ponožky dokážou zakrýt spoustu neduhů. Co ale dělat proto, abychom brzy mohly ukázat alespoň holé kotníky nebo ramena v odhalujícím topu při prvních jarních paprscích?

Eva Perkausová
Eva Perkausová

Pár zásadních rad k suché kůži od dermatologů:

  • Nikdy se nekoupejte v horké vodě, stačí teplejší.
  • S peelingem nikdy netlačte, používejte ho maximálně jednou týdně.
  • Do tří minut od usušení nakrémujte hydratačním krémem celé tělo. Pokožka tak ještě stihne uzamknout vodu v pleti.
  • Nezapomínejte na pitný režim!

Jaká kosmetika vám pomůže?

Francouzská hi-tech kosmetika se zaměřuje i na luxusní péči o tělo a v kosmetických řadách najdete i bohaté hydratační krémy.

Orlane Body Vyživující Krém

Tento ultra výživný krém jehož součástí je sladký mandlový olej, zajistí Vaší pokožce dokonalou výživu a hydrataci. Od první aplikace cítíte komfort, pružnost a veškerou péči kterou si zasloužíte.

Orlane Body Hydratující Tělový Lotion

Hydratační Tělový Lotion zajistí Vaší pleti jedinečnou zvlhčující a vyživující péči. Díky obsaženému vitamínu E je zajištěna optimální hydratace během celého dne. Vaše pokožka bude chráněna, vyhlazena a intenzivně hydratována.

Regenerační Krém na ruce a nehty

Regenerační krém na ruce a nehty reprezentuje zcela novou dimenzi v boji proti stárnutí rukou. Viditelně eliminuje výskyt pigmentových skvrn a účelně zabraňuje jejich znovuobjevení se. Podporuje buněčnou regeneraci a revitalizuje pokožku, ochraňuje ji, hydratuje a zjemňuje.

Kosmetiku Orlane můžete nakupovat v e-shopu nebo v Institut Orlane Praha.