SPECIÁLNÍ BĚLÍCÍ OŠETŘENÍ ORLANE SOIN DE BLANC WHITENING TREATMENT

Bělící procedura ORLANE SOIN DE BLANC WHITENING TREATMENT, pokračuje ve firemní filozofii, která odráží kontinuitu všech ošetření značky ORLANE založených na luxusu,  kráse a efektivitě.

Pokud vás trápí pigmentové skvrny, je právě nyní ten vhodný čas na bělící
ošetření ORLANE SOIN DE BLANC WHITENING TREATMENT, nabízené exkluzivně v INSTITUTU ORLANE PRAHA, které zásadně eliminuje jejich viditelnost, bojuje proti volným radikálům v pleti, stimuluje tvorbu kolagenu, hydratuje a vyhlazuje povrch pokožky.

Co bělící procedura ORLANE SOIN DE BLANC WHITENING TREATMENT
konkrétně zahrnuje? Především se pracuje na zklidnění zánětlivých procesů v pleti (ty totiž způsobují zašedlý tón pokožky a vznik pigmentových skvrn a zánět podporuje pohyb melaninu v pleti), dále pak na opětovné stabilizaci tkání, stimulaci látkové výměny, prevenci ztráty hustoty pleti (kterou způsobuje nadměrná produkce melaninu) a na stimulaci výživy a hydrataci pleti pro zlepšení absorpce aktivních látek.

Na začátku 90 minutového ošetření ORLANE SOIN DE BLANC WHITENING
TREATMENT, při kterém se používají produkty kosmetické řady ORLANE SOIN DE BLANC WHITENING LINE, provádí vyškolený personál INSTITUTU ORLANE PRAHA komplexní a hloubkovou diagnostiku pleti. Dalším krokem jsou: důkladné odlíčení bělící minerální vodou a bělícím tonikem a peeling. Po uvítací masáži, která je zaměřená na partie dekoltu, ramen a trapéz a zbavuje pokožku stresu a napětí, se pokračuje s aplikací bělícího séra přístrojovou technikou. Poté následují: tzv. masáž srdce s ikonickými přípravky ORLANE B21 EXTRAORDINAIRE a desetiminutová „ANTI DARK SPOT masáž“ s bělícím sérem a bělícím krémem. Dále pak navazují: maska pro projasněnou a mladistvě vypadající pleť, masáž rukou a druhá část „masáže srdce ORLANE B21 EXTRAORDINAIRE“ s použitím drenážních štětců. Závěrečná část patří revitalizační péči pro odolnější a zdravější pokožku plnou vitality s doporučením produktů pro domácí péči.

Celá procedura ORLANE SOIN DE BLANC WHITENING TREATMENT probíhá
v intimním prostředí luxusních kabin INSTITUTU ORLANE PRAHA.

Zesvětlení a rozjasnění pleti je sice prvotním úkolem bělícího ošetření ORLANE SOIN DE BLANC WHITENING TREATMENT, ale druhotnou a neméně důležitou částí je i prevence stárnutí pleti. Nepřímo také působí na další problémy pokožky, které souvisí s problematikou pigmentových skvrn a zašedlého tónu pleti, jako jsou vrásky a ochabování pleti.

_MG_4732.JPG

BĚLÍCÍ PROGRAM: ORLANE SOIN DE BLANC WHITENING LINE

Všechny produkty řady ORLANE SOIN DE  BLANC WHITENING LINE obsahují hi-tech formuli, která bělí stávající pigmentové skvrny a zároveň zabraňuje tvorbě nových.

Součástí bělících výrobků ORLANE SOIN DE BLANC WHITENING LINE je účinná látka AWC  (Arbutin Whitening Complex) obsahující:

ARBUTIN – ten blokuje tvorbu melaninu
SOFORU/Jerlín japonský: jedinečný rostlinný extrakt z této rostliny udržuje tvorbu melaninu na minimu. Díky tomu se pigmentové skvrny neobjevují a pokožka tak zůstává zářivá.
VITAMÍN B5 – tento enzym se podílí na syntéze melaninu. Zesvětluje stávající skvrny a zastavuje aktivaci tyrozinázy.

ORLANE SOIN DE BLANC WHITENING LINE BĚLÍCÍ TONIKUM

Kromě komplexu AWC obsahuje toto tonikum navíc extrakt z vilínu, který pomáhá udržet póry stažené a zjemňuje pleť, čímž ji připravuje na aplikaci následné péče.

ORLANE SOIN DE BLANC WHITENING LINE BĚLÍCÍ PLEŤOVÝ KRÉM
Mimo účinné látky AWC obsahuje tento bělící pleťový krém i sójový rostlinný komplex, který bojuje proti vzniku pigmentových skvrn, stárnutí a zánětlivým procesům v pleti. Pomáhá také stimulovat regeneraci buněk pleti. Pigmentové skvrny jsou tak méně viditelné, pokožka je chráněná, pružná a sjednocená. 

ORLANE SOIN DE BLANC WHITENING LINE BĚLÍCÍ PLEŤOVÉ SÉRUM  

Kromě komplexu AWC obsahuje také vitamín C, který díky synergii se soforou zdvojuje efekt působení proti pigmentovým skvrnám a účinně bojuje rovněž proti volným radikálům v pleti. Stimuluje i tvorbu kolagenu, hydratuje a vyhlazuje povrch pokožky. Toto sérum je možné použít i lokálně na samostatné pigmentové skvrny. 

Všechny ORLANE produkty jsou exkluzivně k zakoupení v INSTITUTU ORLANE PRAHA, Truhlářská 5, Praha 1.

 

KONZULTUJTE S NÁMI VHODNÝ TERMÍN OŠETŘENÍ
NA TELEFONNÍM ČÍSLE +420 725 722 118.

Naše recepční vám ochotně odpoví na vaše dotazy a následně pro vás rezervuje dohodnutý termín.

NERADI TELEFONUJETE? NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ