Soutěžte s Orlane o novinku na trhu: Supradose Retinol bojuje s vráskami a pigmentací

Soutěž o Supradose Retinol
Soutěž o Supradose Retinol

Koncentrát, sérum nebo krém. V každém takovém kosmetickém přípravku, jenž se snaží zahladit stopy stáří, najdete retinol. Proč? Retinol je tou nejúčinnější ingrediencí kosmetického průmyslu, který dokáže zatočit s vráskami, pigmentacemi nebo regeneruje vrchní kůži. Francouzská hi-tech kosmetika Orlane přichází s koncentrátem retinolu v kosmetické řadě Supradose. A vy novinku můžete vyhrát!Benefity retinolu

Supradose Retinol obsahuje významné množství kyseliny retinové, která snižuje míru rozpadu kolagenu po působení slunečního záření a současně také stimuluje tvorbu nového kolagenu a elastinu. Retinol pomáhá urychlovat proces obnovy buněkPůsobí v hlubokých i svrchních vrstvách pleti a díky své schopnosti exfoliovat, pomáhá rychle odstraňovat odumřelé kožní buňky, které jsou nahrazeny novými. Pleť se stává hladší, zároveň se zmírňují pigmentové skvrny a vrásky.

Proč zrovna koncentrát retinolu?

V každé kapce koncentrátu Supradose najdete minimálně 0,2 mg čisté aktivní látky, která přinese výsledky rychleji než sérum či krém, proto jsou koncentráty tak oblíbené. Dokážou aktivně a přesně cílit na neduh, který nás momentálně trápí.

Jak používat retinol
Jak používat retinol

Supradose Retinol můžete vyhrát v soutěži na instagramu Orlane:

Vyhrajte novinku z řady Supradose retinolový koncentrát. Retinol se považuje za elixír mládí a intenzivně bojuje proti vráskám. Jedna z vás bude mít možnost ho vyzkoušet.

Podmínky soutěže jsou jednoduché:
Sledujte instagramové účty @orlane_cz_sk a @institut_orlane_prague
V komentářích odpovězte na otázku: Vyzkoušela jste produkty Orlane? Pokud ano, jaký je váš oblíbený?
Nezapomeňte v komentářích označit kamarádku, která by se soutěže také ráda zúčastnila

Pokud nevyhrajete, nevěšte hlavu. Supradose retinol si můžete objednat i na e-shopu Orlane.

Jaké další koncentráty nabízí kosmetika Orlane?