Soutěžte o pět luxusních lesků na rty Orlane s kyselinou hyaluronovou!

Není lesk jako lesk. Lesk na rty zažil boom v devadesátých letech, lesk se ale většině z nás z kosmetických taštiček nikdy tak úplně neztratil. Proč? Protože je nenahraditelný. Od roku 2016 v dekorativní kosmetice zažívá velký návrat. A vy můžete vyhrát jeden z pěti lesků na rty francouzské kosmetiky Orlane!

Soutěž o lesky Orlane
Soutěž o lesky Orlane

Luxusní francouzská kosmetika Orlane se zaměřuje hlavně na anti-age produkty. Její kosmetickou stálicí a zároveň nejúspěšnějším produktem je B 21. Filozofie a praxe anti-aging produktů se ale v dnešní době dá zcela bez problémů aplikovat i na dekorativní kosmetiku. Nestárne pouze povrch pleti, ale také naše rty, naše řasy se stávají řidší a kůže očních víček vypadá v padesáti letech jinak než ve dvaceti.

Orlane lesk na rty s anti-aging účinkem

Trendem dekorativní kosmetiky už dávno není udělat z nás na povrchu hezčí osobu, ale naši kůži vyživovat i zevnitř během dne. Mezi takové patří Orlane lesky na rty, o které můžete soutěžit na Instagramu Orlane.

 Orlane Shining Lip Gloss
Orlane Shining Lip Gloss

Právě pokožka rtů dokáže rychle poukázat na to, že jí něco chybí. Brzy cítíme, že naše rty jsou suché až vysušené, někdy z dehydratace mohou až popraskat.  Kyselina hyaluronová pomáhá ve rtech uzamknout potřebnou vodu, aby byly rty vláčnější.

Pečující lesk na rty Orlane Shining Lip Gloss dokáže dodat rtům novou vitalitu. Rty díky němu dostanou potřebnou hydrataci. Kromě kyseliny hyaluronové obsahuje vitaminy A a E a olej z rýžových otrub. Rty tak plnohodnotně vyživuje. Nejmodernější hi-tech aplikátor zaručuje přesné odměření toho správného množství lesku.

Jak soutěžit o lesk na rty Orlane Shining Lip Gloss?

 Orlane Shining Lip Gloss, odstín Nude Matte
Orlane Shining Lip Gloss, odstín Nude Matte

Pro pět výherkyň si firma Orlane připravila dárek v podobě krásného lesku na rty v hodnotě 630 Kč. Soutěžíme o odstíny Pink, Dark Pink, Nude Matte, Bronze, Cherry. Soutěž končí v pondělí 1. listopadu! Toto jsou tři kroky, jak vyhrát:

  • Sledujte profily @orlane_cz_sk a @institut_orlane_prague
  • Napište nám do komentáře, který odstín lesku byste chtěla vyhrát
  • Do komentářů označte kamarádku, která by se také mohla chtít zúčastnit

Dekorativní kosmetiku Orlane zakoupíte v e-shopu Orlane.