Soutěžte o exkluzivní koncentráty: Supradose vám zachrání pleť

Supradose koncentráty

Francouzská kosmetika Orlane přichází na trh s oblíbeným kosmetickým produktem, který si získal srdce mnohých fanynek kosmetiky! Koncentráty přichází s vysokým procentem jedné účinné látky, která umí rychleji vytvořit očekávaný výsledek – dokonalou pleť. Soutěžte s námi o tři koncentráty Supradose od značky Orlane.

Kosmetická rutina na míru díky Supradose

Pečlivě vybraný koncentrát dokáže s jednou významnou složkou jako je například Vitamin C nebo hyaluronový koncentrát dodat rychle a cíleně to, co vaše pleť momentálně potřebuje. Trpíte s přicházející zimou zašedlou pletí? Vyzkoušejte Supradose Vitamin C, který dokáže pleť rozzářit a chrání ji před volnými radikály. Hyaluronový koncentrát vytvoří v pleti dostatečné vodní zásoby, aby suchou pleť dokonale hydratovala, zatímco kolagenový koncentrát Supradose se zaměří na povadlé kontury pleti.

Sou
Soutěž o koncentráty Supradose Orlane

Koncentráty Supradose najdete exkluzivně pouze v Institut Orlane Praha

Koncentráty najdete nově ve skleněné lahvičce a s praktickým kapátkem. Zajímavou informací je i to, že balení má dvakrát takový obsah za stejnou cenu. Exkluzivní produkty zatím nenajdete na e-shopu Orlane, ale pouze v luxusním Institutu Orlane Praha.

Soutěžte o Supradose koncentráty značky Orlane

Právě teď můžete o tři druhy koncentrátu Supradose soutěžit! Francouzská kosmetická značka Orlane nabízí třem fanynkám kosmetiky koncentráty Supradose Vitamin C, Hylauronový a kolegenový koncentrát.

Pravidla soutěže:

  • Sledujte instagramový profil @orlane_cz_sk
  • Do komentáře nám napište, který z těchto tří produktů byste chtěli vyhrát
  • Nezapomeňte do komentáře označit kamarádku, která by se také mohla chtít zúčastnit

    V úterý 30.11. vylosujeme 3 z vás. Hodně štěstí!