Soutěž o svatou trojici Orlane: Retinol, Anti-Fatique maska nebo B21 sérum

Tři úspěšné kosmetické produkty hi-tech značky Orlane se dostaly do nominace prestižní kosmetické soutěže Cosmopolitan Beauty Awards 2022. Vy máte šanci Supradose Retinol, Anti-Fatique masku nebo B21 sérum vyhrát!

Soutěž
Soutěžte s námi!

Vyhrajte to nejlepší na trhu, kosmetické produkty Orlane:
Sledujte instagramový profil @orlane_cz_sk a @institut_orlane_prague
Hlasujte v Cosmopolitan Beauty Awards 2022 pro produkty ze soutěže.
Do komentáře napište “HOTOVO”
Nezapomeňte označit kamarádku, která by se také ráda zúčastnila. Vítěze vyhlásíme 1.6.  na  Instagramu!Supradose Retinolový Koncentrát

Chcete bojovat proti vráskám? Vsaďte na zázračný Supradose Retinol Koncentrát

Retinol se skloňuje v kosmetickém průmyslu všemi pády, ale není divu. Jeho účinky na vrásky a jiné znaky stárnutí jsou neuvěřitelné. V koncentrátu Supradose najdete 0,2 % této aktivní látky. Retinol je pod taktovkou hi-tech kosmetiky Orlane hutnější než jiná séra a nelepí.

Přečtěte si: Nejdůležitější otázky k používání retinolu

Anti-Fatique maska Orlane
Anti-Fatique maska Orlane

Potřebuje vaše unavená pleť dovolenou? Zkuste Anti-Fatique masku

Kosmetičky Institut Orlane Praha o ní mluví jako o čtrnáctidenní dovolené v pixle. Pokud máte unavenou pleť, vsaďte na 75 ml tohoto zázraku. Maska má dlouhotrvající vypínací efekt. Pleť je viditelně jemnější, jasnější a plná energie. Maska odvádí z pleti spolu s vodou také toxiny a volné radikály. Regeneruje, hydratuje, zpevňuje, vyhlazuje, a dokonale rozjasňuje.

Orlane B21 Extraordinaire Sérum
Orlane B21 Extraordinaire Sérum

Orlane B21 Extraordinaire Sérum, hvězda, která pomůže zralé pleti

Zralá pleť potřebuje jiné ingredience, delikátnější koktejl účinných látek, které slavné sérum Orlane B21 Extraordinaire oplývá. Tři výzkumné laboratoře francouzské kosmetiky Orlane se zaměřují i na to, jak resetovat buňky v pleti a znovu je omladit. Se sérem B21 pochopíte, že i to je možné.

Produkty Orlane můžete zakoupit na e-shop Orlane nebo v Institut Orlane Praha.