První pomoc pro bikiny body s Orlane: Zpevnění, zeštíhlení či konturovací krém na paže

Období dovolených je v plném proudu a některé z nás se děsí povinného nástupu do plavek, které odhalí všechny ty radostné grilovačky nebo zmrzliny během letních procházek. U hi-tech kosmetiky Orlane ale existuje náplast na naše zlomené sebevědomí.

Eva Perkausová
Eva Perkausová

 

Bikiny body má každá z nás

Tak za prvé, bikiny body má každá z nás, stačí si jen bez okolků navléct bikiny a hrdě je nosit. A pro ty ostatní, které cítí potřebu své tělo zpevnit nebo zeštíhlit, je tu cvičení, správná životospráva a kosmetické přípravky, které výrazně pomohou se snahou vypadat dokonale.

Objednejte se na zeštíhlující procedury do Institut Orlane Praha
Nebo se objednejte na zeštíhlující procedury do Institut Orlane Praha

Francouzská hi-tech kosmetika Orlane se zaměřuje na potlačení stárnutí pleti, proto v jejich e-shopu můžete najít i účinné kosmetické přípravky na korekci křivek. Co můžete vyzkoušet?

3. místo v Cosmopolitan Beauty Awards 2021

Konturovací krém na paže Orlane získal prestižní ocenění

Tělový konturovací krém na paže Orlane je součástí speciální zpevňující péče o ochablou pokožku. S jeho pomocí získáte zpět krásné a pevné paže. Kromě toho, že čistí a filtruje tkáň, zabraňuje tvorbě mastných kyselin. Pečuje o kolagenová vlákna a napomáhá obnovovat hustotu mezibuněčného pojiva. Stimuluje buňky pokožky a jejich energetický potenciál. Tento krém obsadil třetí příčku v respektované kosmetické soutěži Cosmopolitan Beauty Awards 2021.

 

Orlane Body SOS zeštíhlující Péče
Orlane Body SOS zeštíhlující Péče

Orlane Body SOS zeštíhlující Péče zeštíhlí stehna až o 2 cm

SOS zeštíhlující intenzivní péče je vysoce koncentrovaný produkt s obsahem mořské řasy a esenciálních olejů, které rozpouští a odstraňují tukové buňky. Viditelnou redukci tukové tkáně můžeme pozorovat již za 2 týdny. Zpevňuje a vyhlazuje stehna a zadeček, lichotivě tvaruje křivky Vaší postavy. Kýžené výsledky jsou nejen viditelné, ale můžete si je i přeměřit. Po 28 dnech pravidelného používání se zmenší obvod stehen až o 2,5 cm a obvod kolene až o 2 cm.

Orlane Body Tělový Peeling Sea Salt
Orlane Body Tělový Peeling Sea Salt

Orlane Body Tělový Peeling Sea Salt dokáže odvodnit

Každá z nás potřebujeme rozzářenou pleť, šedá se v létě zkrátka nenosí. Jemný peeling dokáže s kůží zázraky. Odvodňující tělový peeling s mořskou solí Orlane perfektně vyhlazuje pokožku a zvyšuje účinky následné péče. Jsou v něm obsaženy ryze přírodní exfoliační částice. Podporuje povrchovou mikrocirkulaci a vyplavuje přebytečnou vodu a toxiny. Aktivně odvodňuje a odlehčuje díky osmotickému efektu soli, která zjednodušuje průnik aktivních látek do pokožky a také díky odvodňujícímu účinku esenciálních olejů.

Kosmetické přípravky francouzské značky Orlane můžete objednávat na e-shopu Orlane