PROCEDURA JET LAG

TĚLOVÉ A PLEŤOVÉ OŠETŘENÍ, KTERÉ ZÁSADNĚ ELIMINUJE ÚNAVU A STRES

Exkluzivní procedura JET LAG INSTITUTU ORLANE PRAHA, skládající se z masáže obličeje a těla, je ideální péčí po dlouhé a namáhavé cestě. Odstraňuje všechny známky únavy, eliminuje stres, odbourává napětí, podporuje dynamiku, vitalitu, hloubkovou obnovu a dodává tělu i mysli energii.

Efektivní ošetření JET LAG INSTITUTU ORLANE PRAHA je založeno na aktivním dýchání a reflexologii, čímž se podporuje celková energie organismu, masáži pro uvolnění napětí a revitalizaci a stretchingu pro podporu vitality a zmírnění blokád. U pleťového ošetření této procedury se pomocí speciální masážní techniky tzv. „masáži srdce ORLANE B21“ odstraňují z pleti viditelné známky únavy a stresu a pokožce se tak vrací její dynamika a svěžest.

75 minutová relaxační a regenerační procedura JET LAG se provádí v intimním prostředí luxusních kabin INSTITUTU ORLANE PRAHA. Toto, i všechna další, ošetření pleti a těla INSTITUTU ORLANE PRAHA poskytují, díky odborným technikám a efektivnímu přístupu, trvalou a hlubokou revitalizaci všech životně důležitých funkcí pokožky jedinečnou stimulací určených partií.

Ivana Zachová, ředitelka INSTITUTU ORLANE PRAHA, vysvětluje: Přijďte si k nám, do INSTITUTU ORLANE PRAHA odpočinout a nabrat nových sil. Naše odborně vyškolené kosmetičky pracují při jednotlivých ošetřeních tak, aby dopřály, jak vám, tak vašim pleťovým buňkám, komplexní a revitalizační péči ve spojení s dokonalým relaxačním zážitkem.

 

KONZULTUJTE S NÁMI VHODNÝ TERMÍN OŠETŘENÍ
NA TELEFONNÍM ČÍSLE +420 725 722 118.

Naše recepční vám ochotně odpoví na vaše dotazy a následně pro vás rezervuje dohodnutý termín.

NERADI TELEFONUJETE? NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ