PŘIPRAVTE SE NA LÉTO U NÁS!

S přibývajícími slunečními paprsky a teplejším počasím se stále více blížíme k období, kdy oblečení budeme spíše odkládat. Jste připraveni na vaše velké letní odhalení?

INSTITUT ORLANE PRAHA, je právě tím místem, které soustřeďuje kosmetickou péči o celé vaše tělo. Manikúra, pedikúra nebo odstranění nežádoucích chloupků, jsou ošetření,  která vám, díky kvalitní práci vyškolených profesionálů institutu, umožní, abyste se cítili skvěle, zazářili a přitáhli k sobě mnoho obdivných pohledů. A nezapomeňte ani na produkty, které vaši pleť ochrání před poškozením UVA, UVB a infračerveným zářením!

Do vaší cestovní tašky si proto přibalte  na pleť, krk a účinný krém ORLANE SOIN ANTIRIDES EXTREME s ochranným faktorem SPF 30.

MANIKÚRA A PEDIKÚRA

Nehtové procedury jsou prováděny za pomoci špičkové kosmetiky OPI, ORLY
a CND a nabízí širokou škálou odstínů barev v jedinečných tematických kolekcích.

Speciální letní kolekce gelových laků ORLY NEON EARTH znovu objevuje
krásné kouzlo barev Země: šest laků připomíná odstíny pouště a západu slunce, měnící se barvy písku, či duhové žíly na skaliscích kaňonu…

Manikúra a pedikúra v INSTITUTU ORLANE PRAHA nabízí tu nejlepší péči pro vaše ruce a nohy. Naše vyškolené manikérky používají techniky klasické a přístrojové manikúry. Při lakování nehtů na rukou a na nohou se používají klasické laky OPI a ORLY, u gelového lakování pak gel laky OPI a Gel Colory ORLY. Nehtová modeláž se provádí pomocí produktů značky ALESSANDRO. Součástí manikúry a pedikúry INSTITUTU ORLANE PRAHA jsou i masáže, peelingy a zábaly rukou. Zábaly a peelingy lze provádět i samostatně, nebo také třeba společně s kosmetickým ošetřením.

EPILAČNÍ PĚČE

V INSTITUTU ORLANE PRAHA můžete nyní vyzkoušet novinku v odstraňování chloupků: australské vosky LYCON. Ty jsou vyrobeny ze speciálních pryskyřic, včelího vosku a aromatických olejů. Obsahují příměsi levandule, aloe vera, azulenu, růže, heřmánku a dalších přírodních látek, které jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Metoda je bezpečná i pro ženy v pokročilém stádiu těhotenství. Na rozdíl od klasických vosků nebo cukrové pasty lze odstranit
chloupky již od délky 1 mm a epilace je díky krémové struktuře mnohem méně bolestivá.

Vosky LYCON jsou velice pružné, ohebné a lehce snímatelné. Dokáží si snadno
poradit i s nejméně poddajnými chloupky. Vosk se nanáší na olejem ošetřenou pokožku. Díky tomu se vosk nepřilepí na kůži a nedojde k jejímu poškození během „strhávacího“ kroku. Pokožka je chráněna a vyživována během celého procesu odstraňování chloupků. LYCON vždy zajišťuje výsledek sametově hladké pokožky bez chloupků.

A DO VAŠÍ LETNÍ KABELKY SI NEZAPOMEŇTE PŘIBALIT…

ORLANE SÉRUM SOLAIRE ANTI-AGE Denní anti-aging sérum na pleť, krk
a dekolt je dokonalým produktem proti stárnutí způsobeným UV zářením. Vaši
pleť hydratuje, oživuje a zároveň chrání před vznikem pigmentových skvrn.
Navíc prodlužuje i vaše opálení! Denní sluneční sérum proti stárnutí značky ORLANE skvěle funguje pro vaši pleť jako ochrana před poškozením UVA, UVB a infračerveným zářením. Takové poškození urychluje stárnutí pleti. Sluneční sérum neutralizuje volné radikály, tlumí zánětlivé reakce a stimuluje buněčnou energii. Připravuje pleť na opalování, napravuje poškození pleti slunečním zářením a prodlužuje opálení. Sluneční anti-aging sérum obsahuje jasmínový komplex pro podporu obranyschopnosti pleti a zachycení volných radikálů z UVA, UVB a infračerveného záření. Obsažený komplex B21 Bio-Energic je zdrojem energie nezbytné pro nápravu, hydrataci a kompenzaci vysušování pleti slunečním zářením. Regeneruje a zklidňuje. Vitamínový komplex (B1, B2, B12, B5 a B3) regeneruje, revitalizuje pleť a zvyšuje elasticitu pleti.

ORLANE SOIN ANTIRIDES EXTREME SPF 30 Extrémně účinný krém
napravuje a chrání zralou pleť před vznikem vrásek. Díky ochrannému faktoru
SPF 30 je ideální ochranou před poškozením sluncem!
Krém na vrásky s extrémním účinkem a ochranným faktorem SPF 30 je
výjimečnou péčí, která bojuje proti hlubokým vráskám a zároveň pleť chrání před škodlivým UV zářením. Má trojí účinek: podporuje regeneraci pokožky a tzv. „sešívá“ vrásku zevnitř; obnovuje podpůrnou funkci pokožky, a tak vytlačuje vrásky ven; přináší okamžitý a dlouhodobý komfort a hydrataci. Vaše pleť bude omlazena a vrásky ustoupí. Bojuje proti vráskám v jejich samotném základu tím, že pomáhá obnovit paměť buněk a stimulovat nápravu epidermu. Podporuje přirozenou ochrannou funkci pleti proti volným radikálům.
Krém proti vráskám ochranným faktorem SPF 30 obsahuje kromě patentované látky Mémoxyle® a komplexu B21 Bio-Energic také UVA a UVB filtry, které účinně chrání pleť proti vráskám a tmavým skvrnám způsobeným slunečním zářením. Dále obsahuje výtažek z jasmínu pro posílení obranyschopnosti pleti proti volným radikálům, které spouští její stárnutí, a na snížení zánětlivých reakcí.

 

KONZULTUJTE S NÁMI VHODNÝ TERMÍN OŠETŘENÍ
NA TELEFONNÍM ČÍSLE +420 725 722 118.

Naše recepční vám ochotně odpoví na vaše dotazy a následně pro vás rezervuje dohodnutý termín.

NERADI TELEFONUJETE? NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ