Představujeme novinku ORLANE HYDRALANE S.O.S. DOUBLE HYDRATATION

Jemný krém s přídavky olejů ORLANE HYDRALANE S.O.S. DOUBLE HYDRATATION s dvojitým hydratačním účinkem dodá vaší pleti hloubkovou a dlouhodobou hydrataci a vrátí jí zpět krásu a vitalitu.

Pokud vám tedy dalo náročné zimní období vaší pleti zabrat, máme pro vás první pomoc. Chladný vítr a střídání teplot připravily vaši pokožku o pružnost, vláčnost a mladistvý vzhled, ale novinka Orlane Hydralane jí zase krásný vzhled navrátí.

Orlane Hydralane S.O.S. Double hydratation, novinka, hydratační krém, pečující kosmetika, pleťová kosmetika
1490 Kč/50 ml

ORLANE HYDRALANE S.O.S. DOUBLE HYDRATATION je ideální volbou pro suchou a dehydratovanou pleť bez vitality, vyžadující intenzivní vláhu a také pro pleť, která je vystavena náročným klimatickým podmínkám (extrémní chlad, silný vítr nebo klimatizace).

Je také výjimečným přípravkem pro svůj dvojí hydratační účinek:

    • okamžitý: díky různě velkým molekulám kyseliny hyaluronové je pleť vyživena nejen na povrchu, ale i v hlubokých vrstvách kůže
  • dlouhodobý: s jojobovým a koriandrovým olejem v krému je zajištěna celodenní hydratace. Kombinace olejů s krémem způsobí zadržování vlhkosti uvnitř pleti.
   Výsledkem je pružná, jemná a viditelně zkrášlená pleť.

Kosmetická řada HYDRALANE značky ORLANE učí pleť udržet si hydrataci. S věkem ztrácí přirozené schopnosti udržet hydrataci v rovnováze. Laboratoře ORLANE vyvinuly, na základě svých výzkumů kyseliny hyaluronové a pochopení mechanismu hydratace pleti, program schopný optimalizovat zachycování a regulaci vody v epidermis. Den za dnem se vaše pleť naučí, jak se znovu naplnit vláhou a efektivněji tak odolávat vlivu času.

Produkt Hydralane SOS Double Hydratation můžete zakoupit na eshopu Orlanecz.com.

SOS DVOJÍ HYDRATACE:

 • pro dehydratovanou pleť
 • zvláštní péče i pro velmi suchou pleť, která vyžaduje intenzivní hydrataci, nebo pro pleť v extrémních klimatických podmínkách.

Speciální receptura krém & olej, která poskytuje dvojí hydratační účinek:

 1. okamžitý účinek, díky různým molekulové váze kyseliny hyaluronové
 2. dlouhotrvající efekt po dobu 24 hodin, díky kombinaci oleje a krému, který udržuje vlhkost v pleti a zajišťuje dlouhodobé působení

✓ aplikace na důkladně odlíčený obličej ráno a/nebo večer (bez oblasti očí)
✓ pro umocnění účinku lze použít i v kombinaci s dalším hydratačním krémem ORLANE

KYSELINA HYALURONOVÁ: klíčová molekula pro hydrataci 

 • kyselina hyaluronová, která se přirozeně vyskytuje ve vodě, hraje zásadní roli při zadržování i uvolňování vody do epidermis
 • může zadržet až 1000 hmotnostních dílů vody
 • v závislosti na své velikosti může pronikat v různé hloubce do vrstev pleti

LABORATOŘ ORLANE vyvinula dokonalé textury, které uspokojí všechny typy pleti a zajistí ideální příjem vody v každém podnebí i ročním období.

NOVÁ TECHNOLOGIE

LABORATOŘ ORLANE vytvořila jedinečné složení tří hyaluronových kyselin v různých velikostech, které hydratují pokožku jak na povrchu, tak do hloubky.

NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ

Více informací najdete na www.orlanecz.com

ORLANE produkty můžete zakoupit na adrese:
INSTITUT ORLANE PRAHA, Truhlářská 5, Praha 1
A také na www.orlaneinstitut.cz
nebo na  https://eshop.orlanecz.com/

Sledujte ORLANE_CZ_SK na Facebooku a Instagramu.