Předsevzetí: Celoročně nebudu unavená

Letos mě dovolená nějak minula. Zatímco ostatní se chlubí na sociálních sítích fotografiemi od moře, já se můžu pochlubit maximálně nehtem zlomeným od klávesnice, počtem najetých kilometrů, jak jsem holčičky vozila na praxe v hodinách, kdy normální lidé ještě spí, případně na příměstské tábory, a množstvím naťukaných písmenek. Na pleti je to vidět.

Aby tomu tak nebylo, nechala jsem si v Institutu Orlane poradit, co dělat, aby mi z pórů nebylo možno odečíst počet zkonzumovaných litrů kávy, abych se po letních dnech, obecně plných odpočinku, nemusela stydět za kruhy pod očima, na kterých se dá cvičit… Řešení totiž existuje. Minimálně pro dobu, než vyrazím k moři a doženu resty. V podobě Anti-Fatigue Masky Orlane. Ta poskytuje pleti okamžitou biologickou relaxaci a pleť vypíná, hydratuje, rozjasňuje, zpevňuje. Dokonce jsem se dozvěděla, že už po jedné aplikaci vypadá pleť, jako by se její nositelka vrátila ze dvoutýdenní dovolené.

Pokud by ta dovolená byla v Saint Tropez, beru tento účinek všemi deseti. Ovšem Chorvatsko by také nebylo marné, případně mít pleť hydratovanou norskými fjordy – by také nebylo zcela od věci.

Mimochodem, použít se maska dá jako klasická maska, stejně tak jako celonoční péče. K tomu ji lze aplikovat jako tenkou vrstvu pod make-up. Účinné látky pak mají šanci pracovat tam, kde mají, a dokonce i v době, kdy ostatní mají na tváři jen krycí make-up. Vy jako chytrá horákyně jste nalíčená i na kosmetice. Skvělé řešení.

Multifunkční přípravky miluji, takže tenhle objednávám okamžitě. A mimochodem, až mě příště potkáte, neptejte se, kde jsem byla na dovolené nebo jestli jsem zamilovaná. Pokud bych byla, stejně bych vám to neřekla, a jako workoholik na dovolené – vlastně nejezdím, takže nevím, na co si v úvodu celého textu stěžuji. To, že vypadám skvěle, má na svědomí značka Orlane.

A kdyby vám maska byla málo, dělejte, co vás baví. Kdykoliv a klidně jakkoli dlouho. Jakmile budete své chvíle věnovat své vášni, ať je jakákoli, nikdy nebudete unavená. Právě ta radost ze života bude velmi snadno čitelná. Podpořena pak vhodně zvoleným přípravkem je sázkou na jistotu. Vrásky nemají šanci, naopak se budete stále pyšnit odpočinutou pletí.

Mimochodem, když už se o sebe budu starat a chtěla bych vypadat dlouhodobě skvěle, měla bych omezit kávu a konzumaci sladkostí v nočních hodinách. Ale s tím mi žádná maska světa nepomůže. Tak mi držte palce.

Edit. Po dvou týdnech: V neposlední řadě jsem zjistila, že je skvělé nanést ji před sportovním výkonem. Během chůzí, v mém případě. Po sprše po návratu – nestačíte žasnout. A garantuji vám, že na tak krásnou pleť si nebudete chtít nanášet vrstvu make-upu, pudru.

Foto: Pexels.com, Vlada Karpovich