Poznáte moderátorku televizních zpráv? Nedávno se vdala a slaví narozeniny

Málokdo by si slavnou televizní moderátorku představoval jako brunetku. Eva Hecko Perkausová se na počátku televizní kariéry proslavila svou sexy image atraktivní blondýny, teď je z ní respektovaná moderátorka televizních zpráv na Primě po boku Romana Šebrle. Jak bojuje s přicházející třicítkou?

Eva Hecko Perkausová jako holčička

Eva Hecko Perkausová zažila během tohoto roku zásadní události v životě. Po pětiletém vztahu se starším přítelem si řekli tajně ano na romantickém ostrově Mauricius. Jelikož je Eva stálou zákaznicí Institut Orlane Praha, kam chodí nejčastěji ke kadeřnici nebo na manikúru, dala nám exkluzivní rozhovor.

Kosmetika? Všeho s mírou

25. března slaví sympatická moderátorka narozeniny. Osmadvacet nijak extrémně neprožívá. Jak sama říká, stále používá pleťový krém za pár korun. Vrásky zatím řešit absolutně nemusí, ačkoliv na prevenci se pomalu ale jistě připravuje, tedy alespoň psychicky.

Eva Perkausová odhalila novinku o svatbě v Institutu Orlane Praha
Eva Perkausová odhalila novinku o svatbě v Institutu Orlane Praha

„Myslím si, že na to žena přijde věkem, čím je člověk starší, tím více péče o pleť, vlasy a celkově vzhled vyžaduje. Ale já zatím nepociťuji, že bych musela vzhledu věnovat několikahodinové procedury. Já jsem věrná leta letoucí jednomu krému za pár korun a jsem s ním spokojená, ale samozřejmě, že se to časem nejspíš změní,“ prozradila Eva Hecko Perkausová.

Z malé brunety blond televizní hvězdou

Zatímco kosmetiku nijak neprožívá, svůj blond odstín a kadeřnické služby ano. Jako malá se narodila se světle hnědými vlasy, které už dlouhá léta zesvětluje. Do Institut Orlane Praha dochází už několik let věrně za svou kadeřnicí Bárou. Před několika lety také změnila platinovou blond na přirozenější odstín. Zůstat blondýnou je pro Evu zásadní.Eva He

„Mám lehce tmavší vlasy, než jsem mívala. Pro mě bylo základní to, abych zůstala stále blondýnou. Už to tedy není odbarvená platinová barva. Když vidím zpětně svoje fotky, tak si říkám, jak jsem mohla nosit takhle světlé vlasy. Snažím se držet pravidla všeho s mírou.“

zdroj foto: FTV Prima