Potřebujete po dovolené dovolenou? Tyto čtyři přípravky Orlane zachrání vaši pleť

Také s úsměvem říkáte, že po dovolené byste potřebovali ještě jednu dovolenou? A co teprve vaše pleť, která zažila šok ve formě silného slunečního záření u moře? O slovo se hlásí pigmentové skvrny, vrásky od sluníčka nebo loupající se kůže. A do toho všeho ztrácíte pracné opálení. Co s tím? Francouzská kosmetika Orlane má řešení ve formě hi-tech kosmetiky.

Orlane péče

Dovolená u moře je blahodárnou lázní nejen pro naši unavenou psychiku, ale slané moře, slunce a lehká strava dokážou během pár dní doslova zázraky. Vyčistí se nám pleť, vlasy se přestávají nesmyslně mastit a konečně dostáváme zdravou barvu. Po návratů domů většinou zažíváme ještě dva týdny euforie, jako pohublé a opálené sbíráme komplimenty na každém rohu.

Co dokáže dovolená u moře s pletí?

Za nějakou dobu však z pomalu odcházejícího opálení začnou vystupovat menší pigmentové skvrny nebo drobné vrásky kvůli slunci. Neděste se. Nové vrásky většinou znamenají nedostatek hydratace pleti, která se dá poměrně rychle napravit. A celkově unavenou pleť? Tu můžete zahnat maskou.

Hydratujte pleť s péčí  Orlane Super Hydratant 

Kromě doplnění tekutin, musíte dodat pleti hydrataci krémem nebo sérem. Francouzská kosmetika Orlane má speciální řadu s názvem Super Hydratant. Sérum jednoduše stimuluje přirozenou tvorbu přírodní kyseliny hyaluronové, vyplňuje vrásky způsobené dehydratací, optimalizuje pronikání vody do pokožky. Hydratační sérum reaktivuje klíčový receptor hydratace, tzv. CD44, který je nezbytný pro účinné působení kyseliny hyaluronové. Dehydratací způsobené vrásky jsou opět napraveny. Vybrat si můžete i krém Orlane Super Hydrant krém.

Orlane Anti-Fatique maska
Orlane Anti-Fatique maska

 

Unavenou pleť nakopněte maskou Orlane Anti-Fatique mask

Potřebujete vypadat dobře hned? Vsaďte na první pomoc ve formě masky, která dokáže svými složkami nakopnout pleť a dodat jí ve větším množství vitamíny během rekordní doby. Orlane Anti-Fatique maska má dlouhotrvající vypínací efekt. Pleť je viditelně jemnější, jasnější a plná energie. Maska odvádí z pleti spolu s vodou také toxiny a volné radikály. Regeneruje, hydratuje, zpevňuje, vyhlazuje a dokonale rozjasňuje. Další masky francouzské značky Orlane najdete na e-shopu. 

Hlavními aktivními látkami je exkluzivní energetický komplex Energisium, který zvyšuje energetickou aktivitu v buňkách, a pokožka je tak okamžitě a hluboce revitalizována. Ginkgo biloba a ženšen stimulují mikrocirkulaci a mají výjimečné čisticí účinky, které okamžitě odstraňují únavu.

Orlane Body Tělový Peeling Coffee Slimming Scrub with Coffee
Orlane Body Tělový Peeling Coffee Slimming Scrub with Coffee

Na olupující se pleť zkuste jemný peeling
Jestli patříte mezi lidi například s fototypem číslo dvě, po zčervenání se opravdu opálíte, ale za pár dní vás čeká nepříjemné loupání kůže. Pokud nejste spálení, zkuste peeling na tělo od Orlane. Orlane Body Tělový Peeling Coffee Slimming Scrub with Coffee.

Má své významné plus, díky kofeinu dokáže odvádět zadržovanou vodu z těla a toxiny, takže ještě o pár centimetrů zhubnete. A pokud nemáte rádi kávu, zkuste peeling se solí.

Orlane Sun Glow Oil Face, Body and Hair
Orlane Sun Glow Oil Face, Body and Hair

Odchází opálení? Vyzkoušejte Sun Glow Oil Face, Body and Hair

Pokud špatně nesete to, že vám odchází krásný odstín pleti od moře, zkuste využít Sluneční péči od Orlane Paris. Olej vyživuje unavenou pleť, ale zároveň má v sobě i jemný pigment, které dokáže vaše opálení krásně rozzářit. Používat ho můžete nejen na tělo, ale i obličej a vlasy. Více se o oleji Sun Glow Oil Face, Body and Hair dozvíte v e-shopu Orlane.