Poslední šance vyhrát parfém Orlane B21!

Jaro už je tady a s ním přichází zamilovaný první máj! Společně s francouzskou hi-tech kosmetikou Orlane můžete k tomuto speciálnímu dni vyhrát parfém B21 na Instagramu Orlane. Vůně k lásce totiž patří!

Soutěž o parfém B21
Soutěž o parfém B21

Parfém B21 se hodí ke každé příležitosti

Ikonický parfém B21 má jednu velkou výhodu – hodí se totiž ke každé příležitosti. Ať už se procházíte rozkvetlým Petřínem, nebo zrovna přednášíte před svými kolegy projekt, na kterém jste tvrdě pracovaly. Smyslná a provokativní orientální vůně v sobě snoubí sladkou broskev se skořicí a kardamonem. Srdce parfému je tvořeno květinovým buketem a dřeviny v základu Vás přenesou do Orientu.

Podle vědců k sobě vůně a emoce patří od nepaměti. To, že dokážeme cítit a rozeznat různé vůně, nám dovoluje tzv. limbický systém, což je uskupení několika mozkových struktur, jejichž součástí je například amygdala. Tato část mozku je zodpovědná za prožívání emocí a pocitů, ovlivňuje naše reakce na strach a radost, dokáže ovlivnit i sociální chování a působí i na to sexuální. Vůně dokážou uklidnit nervovou soustavu nebo u člověka vyvolat vzpomínku, proto se využívají při terapeutických sezeních. S vůní zkrátka dokážete divy a není dobré ji podceňovat.

Ikonický parfém B21 od francouzské značky Orlane

 

Jak vyhrát parfém Orlane?

I vy se můžete do neděle 1. května zúčastnit soutěže o parfém z ikonické kosmetické řady B21 Extraordinaire. Co pro výhru musíte udělat?

Podmínky soutěže jsou jednoduché:
💕 Sledujte Instagram @orlane_cz_sk
💞 V komentářích odpovězte na otázku: Jak budete slavit 1. máj?
💞 Označte kamarádku, která by se do soutěže také mohla chtít zapojit.

⏰ Vítěze vyhlásíme již tuto neděli 1. května. Přejeme hodně štěstí a krásný 1. máj. 💞

Cosmo Beauty Awards 2022
Cosmo Beauty Awards 2022

Nezapomeňte také hlasovat v kosmetické soutěži Cosmo Beauty Awards, kde jsou nominovány kosmetické produkty Orlane. Více se dozvíte v článku.