Poslední možnost hlasování! Zvolte si ten nej kosmetický přípravek v Cosmopolitan Beauty Awards 2022

Francouzská hi-tech kosmetika Orlane byla letos v prestižní kosmetické soutěži nominována hned třikrát. Koncentrát Supradose s retinolem způsobil na podzim svým příchodem na kosmetický trh hotový poprask. Vysoké oblibě se těší i dovolená v krásné pixle s názvem Anti-Fatique maska na unavenou pleť nebo ikonické sérum B21.

Cosmo Beauty Awards 2022
Cosmo Beauty Awards 2022

Sedmý ročník prestižní kosmetické soutěže, kde dostávají šanci dobrovolně hlasovat pouze zákaznice, které dokážou pravdivě ohodnotit produkty podle vlastních zkušeností, se chýlí ke konci. Hlasovat můžete v soutěži Cosmopolitan Beauty Awards už jen do 3. června zde!
3. místo v Cosmopolitan Beauty Awards 2021

Francouzská kosmetika Orlane s tradicí se liší od jiných značek tím, že pravidelně investuje do výzkumu nových a nových ingrediencí, které pomáhají ženám v péči o pokožku. Minulý rok si tak Orlane odneslo významné ocenění s produktem Tělový Konturovací krém na paže Orlane (Refining Arm Cream). Konturovací krém na paže získal bronzové místo v kategorii zvané Péče o tělo.

Do 3. června můžete v soutěži Cosmopolitan Beauty Awards hlasovat pro tři nominované produkty Orlane:

Supradose Retinolový Koncentrát
Supradose Retinolový Koncentrát naleznete na e-shopu Orlane

Retinol Supradose koncentrát

Úspěšná kolekce Supradose překvapila ke konci roku 2021 větším balením za stejnou cenu a praktickým kapátkem. Na rozdíl od jiných přípravků se zázračnou ingrediencí proti stárnutí pleti má Supradose retinol hutnější konzistenci, při aplikaci tak během pár sekund cítíte, jak se retinol s obsahem 0,2 % aktivní látky zapracovává do pleti. A skvělá tečka na závěr? Nelepí!

HLASUJTE PRO RETINOL SUPRADOSE KONCENTRÁT TADY

Orlane B21 Extraordinaire Sérum
Orlane B21 Extraordinaire Sérum

Orlane B21 Extraordinaire Sérum

Sérum B21 je stálicí pro náročné klientky, které potřebují restart pleti. B21 sérum znatelně redukuje všechny známky stárnutí: hlubší vrásky a nežádoucí tmavé skvrny viditelně mizí, pleť je zpevněná, hydratovaná, svěží a rozjasněná. Resetováním buněk se zcela odstraní příčiny jejich špatného fungování, a naopak dochází k obnově jejich energie a podstatných funkcí, jako tomu bylo v mládí. Zvyšuje hustotu a mladistvý vzhled pleti.

HLASUJTE PRO ORLANE EXTRAORDINAIRE SÉRUM TADY

Anti-Fatique maska Orlane
Anti-Fatique maska Orlane

Anti-Fatique maska na unavenou pleť místo dovolené

Kosmetičky Institut Orlane Praha o ní mluví jako o čtrnáctidenní dovolené v pixle. Pokud máte unavenou pleť, vsaďte na 75 ml tohoto zázraku. Maska má dlouhotrvající vypínací efekt. Pleť je viditelně jemnější, jasnější a plná energie. Maska odvádí z pleti spolu s vodou také toxiny a volné radikály. Regeneruje, hydratuje, zpevňuje, vyhlazuje, a dokonale rozjasňuje.

HLASUJTE PRO ANTI-FATIQUE MASKU TADY