Otevření Institutu Orlane Praha

Vážení klienti,

s radostí Vám oznamujeme, že již v pondělí 27. dubna 2020 se znovu otevře INSTITUT ORLANE PRAHA pro nákup Vašich oblíbených vlasových produktů a pleťové kosmetiky ORLANE.

Přestože dle současného vládního nařízení zůstávají kosmetické a kadeřnické salony, a stejně tak i INSTITUT ORLANE PRAHA, stále zavřeny, chtěli bychom Vás informovat o tom, že již nyní je Vám k dispozici recepce našeho institutu, a to každý všední den (pondělí až pátek) od 9 hodin do 14 hodin. Naše kolegyně Vám rády telefonicky nebo e-mailem zodpoví Vaše dotazy a pomohou s výběrem vhodného termínu pro objednání na naše služby, které Vám pak budeme moct nabídnout v plném rozsahu od 11. května 2020.

Zároveň Vám velice rádi osobně poradíme s výběrem vlasových produktů a pleťové kosmetiky ORLANE, na něž stále platí speciální 20% sleva, a to po celou dobu dočasného pozastavení poskytování našich kadeřnických a kosmetických služeb. A pokud byste chtěli udělat radost sobě nebo někomu blízkému, samozřejmě máte také možnost zakoupit dárkové poukazy na veškeré naše služby.

Těšíme se na to, až Vás zase budeme moct hýčkat!

Tým INSTITUTU ORLANE PRAHA

On-line prodej všech ORLANE produktů na eshop.orlanecz.com.

Více informací najdete na www.orlanecz.com

NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ

Sledujte ORLANE_CZ_SK na Facebooku a Instagramu.