Oslavte Mezinárodní den žen s Orlane!

8. března slaví každá žena svůj svátek nehledě na to, jaké nosí jméno. Mezinárodní den žen je mezinárodně uznávaný svátek stanovený Organizací spojených národů k výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908. Oslavte ho v roce 2021 s luxusní kosmetikou Orlane!

Orlane sleva k MDŽ
Orlane slaví MDŽ

Česká republika považuje 8. března za důležitý svátek od roku 2004. A proto nám dovolte oslavit ženství, naši krásu a všechny naše ženské role v dnešním světě společně s kosmetikou Orlane, která pochází z Francie a zaměřuje se na dokonalou pleť a boj proti stárnutí těmi nejluxusnějšími ingrediencemi.

Orlane slaví MDŽ desetiprocentní slevou na kosmetické a tělové přípravky

Ačkoliv Češky mají MDŽ často spojené se svátkem vyplněným rudými karafiáty, je důležité si připomenout odvahu předešlých generací žen, které bojovaly 8. března 1908 v New Yorku za volební právo pro ženy.

Orlane
Orlane

Relaxace a starost o sebe nám všem může dodat sílu bojovat dál. Proč se tedy trochu nerozmazlit luxusní kosmetikou Orlane, která si zakládá na hi-tech výzkumech, jak se dokonale starat o pleť.

Vyzkoušejte kosmetické a tělové přípravky Orlane s desetiprocentní slevou k oslavě Mezinárodního dne žen. Od 6. do 8. března můžete nakupovat s touto slevou na e-shopu Orlane.