Orlane Pureté dokáže zmatnit pleť a dovede zajistit její stabilitu

 

Jedním z problémů dnešní doby, který způsobuje nošení roušek, je tzv. lesklý nos. Nezakryje jej ani sebelepší make-up, a je tedy nezbytné věnovat pozornost správné péči. Vyzkoušejte produkty Orlane pro zmatnění pleti.

Pokud máte nasazenou roušku či respirátor správně, jedním z ukotvujících bodů na vašem obličeji je pro ni pro tento ochranný prostředek právě špička nosu. Dále lícní kosti a brada. Všechna tato místa jsou tedy permanentně namáhána a odírána, nejsvrchnější vrstva epidermis trpí, a kromě toho, že se vysušuje, se také v rámci spuštění obranných mechanismů pokožce vlastních stále více mastí. V okamžiku, kdy si sundáte ústenku či respirátor, jsou právě extrémně namáhaná místa citlivá a lesklá. Jak předejít těmto problémům?

Orlane Pureté čístící maska
Orlane Pureté čistící maska

Řada Orlane Pureté dokáže zmatnit zralou pleť

Vyzkoušejte řadu Pureté, která čistí a stahuje póry, čímž předchází tvorbě mazu. Řada Orlane Pureté na smíšenou a mastnou zralou pleť je speciálně vyvinuta pro boj s nerovnováhou pleti. Převychovává mastnou pleť, kterou viditelně ozdraví, zmatní a vyčistí. Slouží také jako prevence proti ochabování pleti, mimo jiné obsahuje patentovaný rostlinný komplex Orlane B21 Bio-Enérgic, který dodává pleti a jejím buňkám vše, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti. Tím se právě řada Pureté odlišuje od ostatních řad a všech dalších značek. Není primárně určena pro mladou pleť jako prevence, ale jako náprava a péče pro zralou pleť, která si vlastní produkty zaslouží. Pleť je matná a rozjasněná, na povrchu jemná, pevná a pružná.

Orlane Pureté čistící gel

Všechny kosmetické produkty Pureté obsahují jedinečný komplex regulující tvorbu mazu. Komplex obsahuje také rostlinný výtažek z choroše, jenž má vyrovnávací, čisticí a tonizační účinky. Celá řada Pureté je určena pro zralou pleť.

Produkty, které by měly být v tomto období základem péče najdete na e-shopu Orlane: