Orlane: Kdy použít tělový krém a kdy tělové mléko?

Zimní období většina z nás pociťuje velice výrazně. Změny vnímá i naše kůže. Naše tělo trpí suchým a chladným počasím podobně jako obličej. V boji proti suché nebo citlivé pokožce postupujeme v podstatě stejně, čím sušší pleť je, tím mastnější krém musíme používat. Kdy se pro naše tělo hodí používat tělový krém, kdy je lepší tělové mléko (lotion)? Luxusní kosmetika Orlane nabízí dokonalou péči o tělo.

 

Tělo hydratujte každý den

Už jen mírné ochlazení a snížení vlhkosti vzduchu dokážou citliví jedinci (ekzematici a všichni, kteří trpí suchou pletí) vnímat velice výrazně. Pleť svrbí, olupuje se a v těch nejhorších případech i praská.

Dermatologové doporučují celoročně hydratovat pokožku těla každý den, nejlépe ihned po koupeli, aby se v kůži uzamkla vlhkost. V případě, že máte pocit, že vaše pleť potřebuje v zimních měsících víc, poslechněte ji a promazávejte podle potřeby.

Tělový krém versus tělové mléko

Suchá pleť vyžaduje zvýšenou péči, je proto třeba ji promašťovat a hydratovat. Na suchou pokožku je ideální vyživující tělové mléko. Tělové mléko (lotion) je jemné a skvěle se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty, jen hebkou a ošetřenou pleť. Pro lidi s výrazně suchou pokožkou se ale nedoporučuje, produkty s označením lotion totiž obsahují mnoho vody a velice suchou nebo citlivou pleť mohou štípat.

Orlane Body tělový krém

Tělové krémy jsou mastnější a dokážou na vrchní vrstvě kůže vytvořit hutný ochranný film. Pokud totiž trpíte extrémně suchou pokožkou, můžete vzít jed na to, že vaše kožní ochranná bariéra momentálně nefunguje na sto procent. Krém v pokožce uzamkne potřebnou vlhkost, dodává pružnost, pevnost a chrání ji před poškozením vnějšími vlivy.

Francouzská kosmetika Orlane a péče o tělo

Hi-tech kosmetika Orlane má ve svém portfoliu hydratující tělové lotiony a krémy, které se kromě hydratace zaměřují i na výživu a boj proti stárnutí pleti.

Orlane Body vyživující tělový krém
Orlane Body vyživující tělový krém

Orlane Body tělový krém je ideální pro ty, kteří trpí extrémně namáhanou a citlivou pokožkou. Tento přípravek po aplikaci zbavuje pocitu diskomfortu, hloubkově hydratuje a revitalizuje. Pro ty s nejsušší pokožkou je ideální Orlane Body vyživující tělový krémZbaví vás nepříjemného pocitu ze suché a hrubé kůže. Ochraňuje před nepříznivými klimatickými vlivy, včetně chladného a sychravého počasí, klimatizace či suchého vzduchu.

Orlane Hydratační tělový lotion
Orlane Hydratační tělový lotion

Orlane Hydratační tělový lotion poskytne vaší pleti jedinečnou zvlhčující a vyživující péči. Díky obsaženému vitamínu E je zajištěna optimální hydratace během celého dne.

Všechny kosmetické přípravky můžete objednat na e-shop Orlane.

5 vánočních dárků pro maminku, když ji chcete dopřát luxus

Vánoční dárek? Kosmetika Orlane nabízí kosmetický set, který péči o pleť naučí krok za krokem

Kosmetické novinky můžete sledovat i na Instagramu Orlane.