ORLANE DO VAŠÍ LETNÍ KABELKY

V LÉTĚ SE CÍTÍME ŠŤASTNĚJŠÍ, KRÁSNĚJŠÍ A PLNÍ ENERGIE!

Světlo a slunce stimulují endorfiny, zlepšují tím náladu a naše pokožka se rozzáří a dělá nás hezčími… A kosmetické přípravky, které vaší pleti přinesou svěžest, lesk a jas, ale zároveň ji budou i chránit, by ve vaší letní výbavě rozhodně neměly chybět.

ORLANE SLUNEČNÍ PÉČE

Kosmetika ORLANE SOLEIL BRONZE poskytuje pleti dokonalou bronzující péči proti stárnutí. Viditelně ji rozzáří a dodá přirozeně opálený vzhled i bez slunečních paprsků, takže se vyhnete škodlivým vlivům ultrafialového záření, dehydrataci, tvorbě vrásek či pigmentových skvrn. Vaši pleť ochrání, vyhladí a sjednotí její tón. Ztratí se drobné nedokonalosti a Váš pohled se doslova rozzáří. Je obohacena o vitamíny A a E a neobsahuje parabeny.

 

ORLANE DÁRKOVÝ SET PUDR MULTI SOLEIL SE ŠTĚTCEM 

Vaše pleť bude zářit jako slunce po použití bronzujícího pudru a tvářenky v jednom. Pouhých několik tahů štětcem, který je součástí setu jako
dárek, dokáže udělat zázraky. Vytvaruje a zvýrazní rysy a dodá pleti matný a přirozený vzhled.

Multifunkční bronzující pudr Powder Multi Soleil obsahuje v jedné paletce čtyři různé odstíny. Je možné ho použít jako pudr či tvářenku k projasnění a zvýraznění požadovaných částí obličeje. Pro sjednocený tón pleti a sametově matný vzhled.

945 Kč za set, ten obsahuje pudr ORLANE Multi Soleil, 12 g a štětec

 

 

490 Kč/10 ml

ORLANE KRÉMOVÝ ROZJASŇOVAČ

 
Pro projasnění tváře, dekoltu, oblasti očí. Dlouhotrvající efekt.
Obsahuje kyselinu hyaluronovou, vitamíny A, E a C. Bez parabenů.

 

890 Kč / 30 ml: k dispozici ve třech odstínech

ORLANE TEKUTÝ MAKE-UP SUNGLOW SPF 30 

Hydratační a vyhlazující make-up. Pleť účinně chrání před stárnutím, které je způsobené slunečním zářením. Sjednocující efekt, dlouhotrvající.

 

 

 

 

 

490 Kč/10 ml

ORLANE KRÉMOVÁ TVÁŘENKA 

Obsahuje kyselinu hyaluronovou, vitamíny A, E a C, aloe vera. Bez parabenů. Jemná a krémová konzistence, která se dokonale vstřebává do pokožky. Hydratuje a vyživuje.

 

 

 

 

OCHRANA A PÉČE PROTI SLUNCI

ORLANE SOIN ANTIRIDES EXTREME SPF 30 

Extrémně účinný krém napravuje a chrání zralou pleť před vznikem vrásek. Díky ochrannému faktoru SPF 30 je ideální ochranou před poškozením sluncem!

4250 Kč/50 ml

Krém na vrásky s extrémním účinkem a ochranným faktorem SPF 30 je výjimečnou péčí, která bojuje proti hlubokým vráskám a zároveň pleť chrání před škodlivým UV zářením. Má trojí účinek: podporuje regeneraci pokožky a tzv. „sešívá“ vrásku zevnitř; obnovuje podpůrnou funkci pokožky, a tak vytlačuje vrásky ven; přináší okamžitý a dlouhodobý komfort a hydrataci. Vaše pleť bude omlazena a vrásky ustoupí. Bojuje proti vráskám v jejich samotném základu tím, že pomáhá obnovit paměť buněk a stimulovat nápravu epidermu. Podporuje přirozenou ochrannou funkci pleti proti volným radikálům.

Krém proti vráskám ochranným faktorem SPF 30 obsahuje kromě patentované látky Mémoxyle® a komplexu B21 Bio-Energic také UVA a UVB filtry, které účinně chrání pleť proti vráskám a tmavým skvrnám způsobeným slunečním zářením. Dále obsahuje výtažek z jasmínu pro posílení obranyschopnosti pleti proti volným radikálům, které spouští její stárnutí, a na snížení zánětlivých reakcí.

 

ORLANE SÉRUM SOLAIRE ANTI-AGE 

Denní anti-aging sérum na pleť, krk a dekolt je dokonalým produktem proti stárnutí způsobeným UV zářením. Vaši pleť hydratuje, oživuje a zároveň chrání před vznikem pigmentových skvrn. Navíc prodlužuje i vaše opálení!

Denní sluneční sérum proti stárnutí značky ORLANE skvěle funguje pro vaši pleť jako ochrana před poškozením UVA, UVB a infračerveným zářením. Takové poškození urychluje stárnutí pleti. Sluneční sérum neutralizuje volné radikály, tlumí zánětlivé reakce a stimuluje buněčnou energii.

2900 Kč / 50 ml

Připravuje pleť na opalování, napravuje poškození pleti slunečním zářením a prodlužuje opálení. Sluneční anti-aging sérum obsahuje jasmínový komplex pro podporu obranyschopnosti pleti a zachycení volných radikálů z UVA, UVB a infračerveného záření. Obsažený komplex B21 Bio-energic je zdrojem energie nezbytné pro nápravu, hydrataci a kompenzaci vysušování pleti slunečním zářením. Regeneruje a zklidňuje. Vitamínový komplex (B1, B2, B12, B5 a B3) regeneruje, revitalizuje pleť a zvyšuje elasticitu pleti.

 

 

 

Aby byly pro vás ORLANE přípravky v této mimořádné situaci dostupnější, přináší http://www.eshop.orlanecz.com, jediný online prodejce s garancí ORLANE produktů přímo od výrobce, exkluzivní 20 % slevu na všechny pleťové a tělové přípravky, 10 % slevu na make-up a vůně a také doprava od nás k vám je ZDARMA!

OD 24. DUBNA 2020 LZE ORLANE PRODUKTY OSOBNĚ TAKÉ ZAKOUPIT:
INSTITUT ORLANE PRAHA, Truhlářská 5, Praha 1, http://www.orlaneinstitut.cz

On-line prodej všech ORLANE produktů na eshop.orlanecz.com.

Více informací najdete na www.orlanecz.com

NAPIŠTE NÁM NA INFO@ORLANEINSTITUT.CZ

Sledujte ORLANE_CZ_SK na Facebooku a Instagramu.