Orlane dny: Využijte 20% slevy na všechny kosmetické přípravky

Od 15. do 17. září můžete využít slevového kódu pro Orlane kosmetiku na pleťové a tělové produkty. Luxusní francouzská kosmetika Orlane je hi-tech společnost, jež se už více jak 70 let zaměřuje na kosmetické produkty proti stárnutí pleti. Využijte tedy slevového kódu „ORLANEDNY20“ v e-shopu Orlane a pořiďte si třeba osvědčenou klasiku na kosmetickém trhu jako je legendární krém B21. Orlane dny jsou tady!

Orlane dny
Využijte 20% slevy na kosmetické přípravky Orlane

Hi-tech kosmetika Orlane se stala průkopníkem v boji proti stárnutí a B21 je jejich ikonickou kosmetickou řadou. Působí na dlouhověkost buněk přímo v jejich srdci. Obnovuje jejich energii a základní mechanismy mladé pleti. Zlepšuje konstrukci pleti zevnitř a potlačuje všechny znaky stárnutí.

3. místo v Cosmopolitan Beauty Awards 2021

Po péči o pleť vyzkoušejte i přípravky na tělo

Orlane se nezaměřuje  jen na obličej, ale nabízí i kosmetické přípravky na tělo, které na trhu jen tak nenajdete. Francouzská kosmetika Orlane se specializuje i na zpevnění pokožky těla. V e-shopu tak najdete například tělový konturovací krém na paže s výtažkem hub shiitake. Tento tělový krém se dokonce umístil ve světové kosmetické soutěži časopisu Cosmopolitan na třetím místě.

Nebo si pořiďte zpevňující emulzi na tělo a prsa.  V e-shopu najdete i další přípravky jako jsou peelingy a zpevňující tělové emulze.

Vyzkoušejte proto sledovový kód „ORLANEDNY20“ v e-shopu Orlane. Orlane dny probíhají pouze tři dny v roce.

Novinky sledujte také na instagramu Orlane.