Orlane a Orlane Institut Praha je součástí Prima nákupy. Získejte slevu na ošetření a produkty!

Francouzská hi-tech kosmetika Orlane je prestižní světoznámou značkou, která se více než 70 let specializuje na vysoce účinné produkty proti stárnutí pleti. Kosmetika Orlane a Orlane Institut Praha se stala součástí Prima nákupů. Získejte slevu na luxusní ošetření vaší pleti, vlasů nebo přímo kosmetiky Orlane.

Francouzská kosmetika Orlane se spojila s akcí Prima nákupy, aby po náročném roce dopřála klientkám trochu luxusního odpočinku. Je už jen na vás, zda si dopřejete nový účes díky kadeřnickým službám v Orlane Institut Praha, nebo kosmetické ošetření či produkty Orlane.

10% sleva na kadeřnické služby v Institut Orlane Praha

Kadeřníci v Institut Orlane Praha jsou vyškolení odborníci, kteří se zabývají trendy jako je například balayage, ale i klasikami jako dokonalý střih a barva. Kadeřnictví v Institut Orlane Praha se nevěnují pouze klientkám, nezapomínají ani na muže. Pravidelnými návštěvníky jsou tak například moderátoři CNN Prima News Eva Perkausová nebo Petr Vágner.

15% sleva na kosmetické ošetření v Institut Orlane Praha

Petr Vágner
Petr Vágner

Institut Orlane Praha se řídí ojedinělým přístupem Institut Orlane, který vždy oddaně sloužil kráse a vychází z umění revitalizovat pokožku a umožnit jí obnovení jejích původních vlastností. V duchu tohoto záměru Institut Orlane Praha přináší do České republiky komplexní nabídku kosmetických produktů Orlane, které patří k francouzské haute cosmetique. Naleznete zde různá kosmetická ošetření včetně exkluzivních procedur B21 Extraordinaire Facial a Royal Facial (ošetření produkty obsahující kousky zlata) a unikátní služby All In One.

20% sleva na nezlevněné produkty Orlane Paris

Společnost Orlane je průkopníkem v boji proti stárnutí a B21 je jejich ikonickou kosmetickou řadou. Působí na dlouhověkost buněk přímo v jejich srdci. Obnovuje jejich energii a základní mechanismy mladé pleti. Zlepšuje konstrukci pleti zevnitř a potlačuje všechny znaky stárnutí. Se slevou díky Prima nákupům si ale můžete vybrat z nepřeberného množství kosmetiky na e-shopu Orlane nebo v Orlane Institut Praha v ulici Truhlářská.

Jak získat slevu Prima nákupy?

  • Web – Aktuální slevy najdete vždy na webu Prima nákupy.
  • HBBTV – Pomocí červeného tlačítka si na kanálu Prima zobrazte aplikaci Prima nákupy
  • Obchody – Zeptejte se obchodníka a získejte slevy na místě

 Přečtěte si také:

Eva Perkausová opět v Insitut Orlane Praha: Člověk je jako znovuzrozený

Petr Vágner pro Orlane: Líčidla z televize dávají pleti zabrat, i já se o ni musím starat

Tereza Kostková ambasadorkou značky Orlane: Nechci zastavit čas, ale mít čistou a zdravou pleť

Sledujte novinky na Instragramu Orlane nebo Orlane Institut Praha