Nový pleťový olej Orlane B21: Nemastí, nezatěžuje a regeneruje

Pleťové oleje mají multifunkční schopnosti, ačkoliv jejich pověst někdy mluví o tom, že oleje zatěžují pleť, nechávají ji mastnou a ucpávají póry. Je to přesně naopak. Správně zvolený olejíček dokáže s vaší pletí divy. Dejte mu šanci a přesvědčte se – na vlastní kůži. Orlane je hrdou značkou, která se věnuje každému typu pokožky. A nyní přichází s novinkou v podobě olejíčku, který na vašem toaletním stolku nesmí chybět.

 B 21 Huile Régénerante
Pleťový olej
B 21 Huile Régénerante

Pleťové oleje mají jedno velké plus – neobsahují zbytečnou chemii, a je nutno také vědět, že jsou součástí každého krému na pleť, který používáte. Ovšem jen v malém množství. Proto je skvělé pleti občas dodat vzpruhu právě v podobě koncentrovaného oleje, který ji vyživí, aktivuje činnost buněk a také nechá přírodní ingredience působit přesně tam, kde je to zapotřebí.

Hodí se pleťový olej pro každou pleť?

Pleťové oleje poskytují ochrannou bariéru, která pomáhá v pokožce vodu uzavřít, a tudíž je pokožka déle hydratovaná, hydrataci ale samy o sobě neposkytují. I tak jsou často nezbytným krokem v péči o suchou pleť. Významně pomáhají i u ekzémů.

Jeden z největších mýtů okolo pleťových olejů je ten, který tvrdí, že oleje se nehodí pro mastnou pleť a ucpávají póry. Správně vybraný pleťový olej dokáže harmonizovat přirozený maz v pokožce a preventivně působit proti extrémní tvorbě kožního mazu.

Jak s pleťovým olejem pracovat?

Pleťové oleje nedokáží pleti poskytnout hydrataci, protože ta je závislá na vodě, je tudíž velmi důležité používat tonikum (nebo vodu) před užitím oleje, tedy olej aplikovat na vlhkou pokožku. Ideálně nanášejte několik kapek na pokožku v okamžiku, kdy je očištěná a ještě vlhká. Nechejte účinné látky oleje několik minut působit, a teprve pak nanášejte další přípravky, jak jste zvyklá.

 B 21 Huile Régénerante

B 21 Huile Régénerante

B 21 Huile Régénerante / 30 ml
B21 Extraordinaire Regenerační Olej je neobyčejný produkt, vyrobený ze 100% přírodních aktivních látek se schopností vyživit, revitalizovat a regenerovat. Tento extra jemný olej se hodí k ošetření také té nejvíce poškozené a dehydratované pokožky. Je ideálním řešením do nepříznivého počasí a v obdobích, kdy se často střídají přechody mezi teplem a chladem. Mimořádných výsledků dosahuje ve spojení s nočním krémem nebo sérem.

Aktivní složky oleje jsou výtažkem z 21 rostlin, především pak z kmenových buněk kosatce bledého, který pečuje o pokožku tak, aby následně byla hutnější, hladší a mladší. Olej z alarie se získává z hnědých řas z Bretaně, má antioxidační vlastnosti, zvyšuje buněčnou energii i produkci kolagenu, díky čemuž bude pleť vyživená, jemná a extrémně chráněná proti vnějším vlivům. V neposlední řadě pak jedinečná směs čtyř rostlinných olejů z koriandru, světlice barvířské, avokáda a jojoby zajistí dostatečný přísun nenasycených mastných kyselin omega 6 a 9, což je tajemství, které regeneruje pokožku a navrací jí svěžest.

Postup pro aplikaci: Naneste několik kapek na pokožku zvlhčenou přípravkem Lotion Extraordinaire nebo smíchejte s krémem či sérem, abyste docílili hustší, hedvábnější a plnější pleti.

Regenerační olej Orlane můžete koupit na e-shopu Orlane.
Sledujte Orlane na Instagramu